Zavrieť

Porady

tajné pomstychtivé mínuskovanie

Richard,

fakt ma už štve,ako sa tu niekto potichu mstí v téme,v ktorej sa spomenie pes.To,že si spravil mínuskovanie tajné,to je najväčšia chyba na porade.na všetko ostatné som si už zvykla.Ale toto je rana pod pás ľuďom,ktorí sa snažia tu niekomu poradiť a radia dobre.

Kedysi si písal,že ak niekto bude pomstychtivo mínuskovať,že mu zrušíš túto možnosť.

nejde o moje mínusky,na tie kašlem,ide mi o pomstu,ktorá je očividná,ale nie voči mne (zatiaľ)

Ale kašleš na to,tak isto,ako si sľúbil vytvoriť zoznam moderátorov.

Možno Ti vyhovuje,keď sa tu robí zlá krv medzi užívateľmi.

nečakám,že budeš akokoľvek reagovať,tak isto,ako si nereagoval ani na ten zoznam moderátorov.Ale musela som Ti to napísať.

edit:doplnenie do textu
Naposledy upravil kopretinka : 03.02.14 at 14:09
Usporiadat
Téma je uzavretá.
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Llívia
misoft
alaya1
Mna skor, ako tie body, na to dlabem, aspon keby to boli prachy, stve to, ze z temy, kde som jasne tyzden, dva v kuse provokovana bez mojej reakcie odidem, zalozim si svoju temu a sup- je to tam opat. Ako taiko pisal-pozieraci energie, ci zeny bez inej zivotnej rozkose.
Žiaľ, holka, nájdu sa tu také "exotické" kusy..... nevie sa realizovať doma, tak sa "realizuje" tu.... I to o niečom svedčí (toho mínusovača......).
Žiaľ, nájdu sa aj také "exotické" kusy... ktoré všetkému uveria. Aj tomu, kto tu nie prvýkrát klame.... I to o niečom svedčí...
To je druhá strana mince.... (hmmmmm, ale ktorej? 2€; 1€; 50€centov; 20 €centov; 10 €centov; 5 €centov; 2 €centy; 1 €cent ?)
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

bubkoch
kopretinka ty si posledna co ma pravo kritizovat minuskovanie ...
ked ti vadi minuskovanie, asi by si sa mala zamysliet nad tym co pises, a nevyhovarat sa na nejaku pomstychtivost ...
ked druhym pises ze by si im najradsej bejzbolkou rozbila hlavu, ked stazovatela zosmiesnujes a nazyvas "diagnozou", alebo ked stazovatelovi "radis" ze ked mu v BYTOVKE vadi brechot psa, spina a psi trus v okoli alebo ohrozovanie psom na chodbe, tak sa ma ON ODSTAHOVAT, tak sa necuduj ze druhí take "rady" oznacuju za nevhodne
tiez som distal dost minusiek od netolerantnych psickarov len preto ze sa im moje rady nepacili, ale nijako ma to nevzrusuje, vobec to nepovazujem sa pomstu ci "osobny utok" ...
nepísala som nikomu,že sa má odsťahovať
a o rozbití huby som písala iba tebe,lebo ty si písal,že treba psa zabiť.Ty chceš vraždiť a zabíjať,ja iba rozbiť hubu.
A mimochodom,JA som tie mínusky nedostala,koľkokrát to budem ešte písať.

HOWG!
Naposledy upravil kopretinka : 03.02.14 at 14:12
1 1
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft



Ring voľný.

BOX!
1 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Len preboha nezacnime vytahovat co, kto, kedy, ako v 100-rocnom manzlestve
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

Že len to Vás sere ... anonymita?
2 1
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Nereagujem na príspevky v tejto téme .

" tajné pomstychtivé mínuskovanie "

Akurát upresním ...

Akéže Tajné mínuskovanie ???
Veď to funguje všade ... vo všetkých témach .

Len pre úplnosť - pôvodcom tých 3 kliknutí som bol ja na základe príspevkov a komentárov v poslednej psej téme.
Nešlo v mojom prípade o žiadnu pomstu , skôr o iné .

Včul sa môžete realizovať ...


-----------------------------
Som majitel zbrani, nechovám žiadneho psa a jazdim na MPV. Mám aj vlastný pohľad a názor na danú problematiku .

Som teda vyvrhel spolocnosti?!
0 1
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

A dva mesiace tu bol taky super klud. Buchac, ty nevysvetluj, komu si co naklikal, ale ani nekomentuj, ked nakliknu tebe. Mas to vo zvyku .
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
alaya1
A dva mesiace tu bol taky super klud. Buchac, ty nevysvetluj, komu si co naklikal, ale ani nekomentuj, ked nakliknu tebe. Mas to vo zvyku .
ved este furt je tu klud, len kde-tu vlnka vysplechne
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Ja som mala klud 2 mesiace. Normalne stratim zabrany a na plne hrdlo napisem .)
0 1
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
alaya1
Ja som mala klud 2 mesiace. Normalne stratim zabrany a na plne hrdlo napisem .)
len nic netrat, nechaj tak, nestoji Ti to zato
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
buchač
-----------------------------
Som majitel zbrani, nechovám žiadneho psa a jazdim na MPV. Mám aj vlastný pohľad a názor na danú problematiku .

Som teda vyvrhel spolocnosti?!
Že by si vyčnieval z radu?
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

Od zavedenia bodovania na Porade vznikli desiatky tém ohľadne bodovania príspevkov, ktoré vždy bolo zdrojom rozbrojov. Témy boli bohato komentované, ale nespomínam si na jediný príspevok na podporu bodovania, existujúceho v príslušnom čase. Potom otázka stojí tak, načo je bodovanie dobré, keď je neustálym zdrojom nespokojnosti? Pre vlastníkov musí mať nejaký význam, keď na väčšine webov, kde sa pripúšťa diskusia(aj úplne jalová), je aj možnosť hodnotenia príspevkov.
Hodnotenie( plusové) na Porade chápem tak, že je to určité ocenenie za to, že mnohí odborníci dobre radia každému, kto sa opýta a "držia basu" Porady. Aj keď si za ten bodík nič nekúpia, je to akási forma honoru a satisfakcia za ochotu odovzdať zadarmo svoje vedomosti. Takže beriem plusové hodnotenie. Ale tlačidlo "neužitočný" by malo navždy zmiznúť z Porady, je kontraproduktívne. 90 % reagujúcich má záujem dobre poradiť, ale môžu sa mýliť, tak ich za ten omyl potrestáme šupnutím mínusového bodu. Radiť dobrovoľne a zadarmo je lajtmotív tohto webu, to je dôvod, prečo je ešte stále atraktívny a navštevovaný. A majú sa tu dobre aj profesionáli z DRAK-a. Tí však radia za peniaze. Ak bezplatná rada nie je OK, je treba v komentári upozorniť na to, v čom je chybná. Alebo ju jednoducho vymazať, ak zaváňa zneužívaním témy alebo debaty. Nie ako na pošte, udrieť na ňu dehonestujúcu pečiatku "neužitočný".
Nebudem písať konskými písmenami to, čo je podľa mňa dôležité. Len zdupľujem: používanie tlačidla "neužitočný" považujem za trest, ktorý pri dobrovoľných radách nemá opodstatnenie. Ak sa chyba stala, treba ju opraviť, ale zlý úmysel a urážky treba jednoducho vymazať, tie nemajú nárok na existenciu v žiadnej otázke či téme.
11 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

buchač
Nereagujem na príspevky v tejto téme .

" tajné pomstychtivé mínuskovanie "

Akurát upresním ...

Akéže Tajné mínuskovanie ???
Veď to funguje všade ... vo všetkých témach .

Len pre úplnosť - pôvodcom tých 3 kliknutí som bol ja na základe príspevkov a komentárov v poslednej psej téme.
Nešlo v mojom prípade o žiadnu pomstu , skôr o iné .

Včul sa môžete realizovať ...


-----------------------------
Som majitel zbrani, nechovám žiadneho psa a jazdim na MPV. Mám aj vlastný pohľad a názor na danú problematiku .

Som teda vyvrhel spolocnosti?!
Buchy, co je to prosim ta MPV ???
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
arizona
Buchy, co je to prosim ta MPV ???
http://sk.wikipedia.org/wiki/Viacúčelové_vozidlo
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

buchač
arizona
Buchy, co je to prosim ta MPV ???
http://sk.wikipedia.org/wiki/Viacúčelové_vozidlo
ja som myslela, ze to viacucelove je obrneny transporter
0 0
lapejko lapejko

lapejko je offline (nepripojený) lapejko

živnostník remeselník
moje MPV odvezie sedem ľudí, ale najnovšie má len tri sedadlá, strešný box a naložené nad strechu náradím ma vozí do Česka...
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Nahodou som otvorila tuto temu http://www.porada.sk/t203964-neistot...ml#post2423629

Tam sa tiez niekto vysantil ma minuskovani.Richard, mozes na to pozriet prosim ta? Predpokladam, ze to je od jedneho cloveka.
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

taiko
alaya1
A dva mesiace tu bol taky super klud. Buchac, ty nevysvetluj, komu si co naklikal, ale ani nekomentuj, ked nakliknu tebe. Mas to vo zvyku .
ved este furt je tu klud, len kde-tu vlnka vysplechne
No veď napíš!
0 1
LukyKs LukyKs

LukyKs je offline (nepripojený) LukyKs

sito
Že len to Vás sere ... anonymita?
Lebo to nemožu vrátiť
0 0
LukyKs LukyKs

LukyKs je offline (nepripojený) LukyKs

alaya1
Ja som mala klud 2 mesiace. Normalne stratim zabrany a na plne hrdlo napisem .)
do toho
do toho
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať