Zavrieť

Porady

tajné pomstychtivé mínuskovanie

Richard,

fakt ma už štve,ako sa tu niekto potichu mstí v téme,v ktorej sa spomenie pes.To,že si spravil mínuskovanie tajné,to je najväčšia chyba na porade.na všetko ostatné som si už zvykla.Ale toto je rana pod pás ľuďom,ktorí sa snažia tu niekomu poradiť a radia dobre.

Kedysi si písal,že ak niekto bude pomstychtivo mínuskovať,že mu zrušíš túto možnosť.

nejde o moje mínusky,na tie kašlem,ide mi o pomstu,ktorá je očividná,ale nie voči mne (zatiaľ)

Ale kašleš na to,tak isto,ako si sľúbil vytvoriť zoznam moderátorov.

Možno Ti vyhovuje,keď sa tu robí zlá krv medzi užívateľmi.

nečakám,že budeš akokoľvek reagovať,tak isto,ako si nereagoval ani na ten zoznam moderátorov.Ale musela som Ti to napísať.

edit:doplnenie do textu
Naposledy upravil kopretinka : 03.02.14 at 14:09
Usporiadat
Téma je uzavretá.
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

zmažte už túto tému, žite dnes a nie v minulosti
2 1
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

misoft
Holka - NERIEŠ!
Klídek!

I ja som v priebehu pár minút dostal "nerátaných" - tak som sa zarehlil (ešte dobre, že stolička je dobrá ).........
Ja neriešim, mal by to riešiť niekto iný. Dnes som dostala mínusko v téme Bolesť ramena - odpoveď k téme, rovnakú tam mala aj Arizona, jej odpoveď nikto nemínuskoval, len moju - nie, vôbec nejde o pomstychtivé mínuskovanie. Ešte keď sa tu k tomu tá jedna verejne priznala.
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

A čo, Lívia? Už vieš ako si sledovaná?
0 0
LukyKs LukyKs

LukyKs je offline (nepripojený) LukyKs

Petra Nová
Od zavedenia bodovania na Porade vznikli desiatky tém ohľadne bodovania príspevkov, ktoré vždy bolo zdrojom rozbrojov. Témy boli bohato komentované, ale nespomínam si na jediný príspevok na podporu bodovania, existujúceho v príslušnom čase. Potom otázka stojí tak, načo je bodovanie dobré, keď je neustálym zdrojom nespokojnosti? Pre vlastníkov musí mať nejaký význam, keď na väčšine webov, kde sa pripúšťa diskusia(aj úplne jalová), je aj možnosť hodnotenia príspevkov.
Hodnotenie( plusové) na Porade chápem tak, že je to určité ocenenie za to, že mnohí odborníci dobre radia každému, kto sa opýta a "držia basu" Porady. Aj keď si za ten bodík nič nekúpia, je to akási forma honoru a satisfakcia za ochotu odovzdať zadarmo svoje vedomosti. Takže beriem plusové hodnotenie. Ale tlačidlo "neužitočný" by malo navždy zmiznúť z Porady, je kontraproduktívne. 90 % reagujúcich má záujem dobre poradiť, ale môžu sa mýliť, tak ich za ten omyl potrestáme šupnutím mínusového bodu. Radiť dobrovoľne a zadarmo je lajtmotív tohto webu, to je dôvod, prečo je ešte stále atraktívny a navštevovaný. A majú sa tu dobre aj profesionáli z DRAK-a. Tí však radia za peniaze. Ak bezplatná rada nie je OK, je treba v komentári upozorniť na to, v čom je chybná. Alebo ju jednoducho vymazať, ak zaváňa zneužívaním témy alebo debaty. Nie ako na pošte, udrieť na ňu dehonestujúcu pečiatku "neužitočný".
Nebudem písať konskými písmenami to, čo je podľa mňa dôležité. Len zdupľujem: používanie tlačidla "neužitočný" považujem za trest, ktorý pri dobrovoľných radách nemá opodstatnenie. Ak sa chyba stala, treba ju opraviť, ale zlý úmysel a urážky treba jednoducho vymazať, tie nemajú nárok na existenciu v žiadnej otázke či téme.
Výnimočne súhlasím s tebou.
1 0
LukyKs LukyKs

LukyKs je offline (nepripojený) LukyKs

Llívia
Richard
...K tomu ostatnému len toľko, že som to zrušil práve kvôli tomu že zverejnené mínusové hlasy viedli k pomstychtivosti čo významne obmedzilo ich používanie a nepoužívanie mínusového hlasovania bolo nevyužitou príležitosťou pre usmerňovanie diskusie ...
Neplatí pre posledné dni v téme Čo sa mi dnes stalo, čo ma rozčúlilo a čo ma potešilo V. Tam bolo mínusové hlasovanie využité až-až a nie za všetkými bol LukyS. Diskusiu to nikam neusmernilo

A ešte musíš uznať aj to, že ja dostávam suverénne najviac mínusiek



PS

Keď píšeš všetky , tak logicky, že nemožem byť za všetkými

- sebe si neviem

- ale keby sa dalo (a nikto by mi nedával ), tak by som si sám sebe občas šupol, aby som bol menej nápadný
0 0
LukyKs LukyKs

LukyKs je offline (nepripojený) LukyKs

Llívia
Llívia
alaya1
Mna skor, ako tie body, na to dlabem, aspon keby to boli prachy, stve to, ze z temy, kde som jasne tyzden, dva v kuse provokovana bez mojej reakcie odidem, zalozim si svoju temu a sup- je to tam opat. Ako taiko pisal-pozieraci energie, ci zeny bez inej zivotnej rozkose.
O ktorej téme píšeš?
Ako dlabeš na body bolo a je vidieť Nenapísala si, v ktorej téme si bola 7 - 14 dní provokovaná. Klameš? Zavádzaš? Snažíš sa manipulovať ľuďmi a strašne ťa s..e, že sa ti to nedarí? Že sa necháš tak ľahko vyprovokovať je dosť úbohé na detinskú psychogóličku. PS: Ani jediná životná rozkoš v podobe vysedávania na Porade nie je to pravé orechové


To bude asik psychologička, čo si dáva vlastné góly
1 0
LukyKs LukyKs

LukyKs je offline (nepripojený) LukyKs

sito
LukyKs
sito
LukyKs
sito
Že len to Vás sere ... anonymita?
Lebo to nemožu vrátiť
L K, ja radšej 3/4 m napíšem ako len kliknúť na to neužitočné. Možno niekomu padne na úžitok, aj meter ... colštok ...


Nezabudol si náhodou na siahu ???

(lebo ty také siahodlhé píšeš, že ani ja to nečítam celé )
LukyKs
sito
LukyKs
sito
Že len to Vás sere ... anonymita?
Lebo to nemožu vrátiť
L K, ja radšej 3/4 m napíšem ako len kliknúť na to neužitočné. Možno niekomu padne na úžitok, aj meter ... colštok ...


Nezabudol si náhodou na siahu ???

(lebo ty také siahodlhé píšeš, že ani ja to nečítam celé )
Kamile, Kamile je mi to nemilé ...

Ahá?! Siahu, kus dreva, poleno, zhruba jeden m dlhé, že? Tiež siahu, plávanie sme tak volali, krahulec ...

No, vieš zákony bývajú dlhosiahle, ale ak chce niekto vedieť viac, mal by si ich prečítať, celé. Ak nie, nie že len ďalej nedosiahne, ale je aj krátkozraký. Ba aj úplne slepý je na nos si nevidí.

Ako ten, čo si ho tu niekde spomínal, že hlavica je majetkom vlastníka bytu?! Ako by mu patril celý vykurovací systém domu, jednému.

A že ani ty si to neprečítaš celé? Ak pochopíš aj tak, tak máš niečo naviac, dúfam, že nie kolečko, či?

Čítanie, chápanie sú dve rozdielne veci, ktoré spolu súvisia. Ak čítajúci nepochopí, čo číta, škoda mu je čítať. Leda, že vrahom času by chcel byť, biť ho.
Sitko.

Mladé / sprosté/ napamatá

Drevo sa volá siahovica

siaha je stará viacmenej poľná dĺžková miera - tuším okolo 1,98 metra
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

LukyKs
sito
LukyKs
sito
LukyKs
sito
Že len to Vás sere ... anonymita?
Lebo to nemožu vrátiť
L K, ja radšej 3/4 m napíšem ako len kliknúť na to neužitočné. Možno niekomu padne na úžitok, aj meter ... colštok ...


Nezabudol si náhodou na siahu ???

(lebo ty také siahodlhé píšeš, že ani ja to nečítam celé )
LukyKs
sito
LukyKs
sito
Že len to Vás sere ... anonymita?
Lebo to nemožu vrátiť
L K, ja radšej 3/4 m napíšem ako len kliknúť na to neužitočné. Možno niekomu padne na úžitok, aj meter ... colštok ...


Nezabudol si náhodou na siahu ???

(lebo ty také siahodlhé píšeš, že ani ja to nečítam celé )
Kamile, Kamile je mi to nemilé ...

Ahá?! Siahu, kus dreva, poleno, zhruba jeden m dlhé, že? Tiež siahu, plávanie sme tak volali, krahulec ...

No, vieš zákony bývajú dlhosiahle, ale ak chce niekto vedieť viac, mal by si ich prečítať, celé. Ak nie, nie že len ďalej nedosiahne, ale je aj krátkozraký. Ba aj úplne slepý je na nos si nevidí.

Ako ten, čo si ho tu niekde spomínal, že hlavica je majetkom vlastníka bytu?! Ako by mu patril celý vykurovací systém domu, jednému.

A že ani ty si to neprečítaš celé? Ak pochopíš aj tak, tak máš niečo naviac, dúfam, že nie kolečko, či?

Čítanie, chápanie sú dve rozdielne veci, ktoré spolu súvisia. Ak čítajúci nepochopí, čo číta, škoda mu je čítať. Leda, že vrahom času by chcel byť, biť ho.
Sitko.

Mladé / sprosté/ napamatá

Drevo sa volá siahovica

siaha je stará viacmenej poľná dĺžková miera - tuším okolo 1,98 metra
Tyrylo. Drevo narezané na dĺžku jeden m, uložené na jednej kope. Tam je uložená siahovica, sa povie. Ale, ak sa zoberú všetky polená, len jedno tam zostane ...

Toto si sa dočítal, že?

Používala sa aj ako merná jednotka na drevo, tzv. priestorová siaha. Mala výšku a dĺžku jednej siahy, ale šírku iba 1/2 siahy. Jej objem bol 3,4 m³. Skutočná hmota dreva predstavovala asi 2,526 m³.

Pri metrickej sústave je to jeden m3. Takže zostala len tá polovičná dĺžka polena, siahy 1 m. Ak bolo drevo uložené do klietky. Ak bola len jeden m vysoká, výška sa počítala ako 0,75 m, teda aj 0,75 m3. To pri siahovici. Na kmene boli kubirovacie tabuľky.
2 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

...
neuzitocne.jpg  
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

To automat nahadzoval?
0 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

nie, to sa pravdepodobne realizoval pan podnikatel zakladajuci sro, ktory si tu chcel robit reklamu a vcera som mu slapla na otlak
1 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

Korela, niektoré veci sú od niektorých ľudí automaticky neužitočné, nie len na porade.

Jeden čas som sa viezol okolo fabrického učilišťa, významného podniku. Dnes tam tróni nápis " noc za 5 €. Možno aj na hodinu, neviem? Vedľa bol bilbord s ministrom školstva bývalým, teda ešte pred Pelegrínim. A teraz aj Robko prišiel na to, že len teória nestačí, aj prax treba. Ale, to tu už bolo, nie len za komunistov. Za nich už neplatilo (učen, mučeň) Každý dostával odmenu, už od prvého roku 30 - 60 Kčs v tretom roku už aj 1 500 Kčs. podľa zásluh za vykonanú prácu. O dobe, svojej dobe píšem. Všetko začína od pilníka, pílovania (obrazne) že. Lenže na kom sa vybrúsili oni, politici dnešný, koho obrúsili na piesok, drobnučky, smeti? Že teraz prišli na to, čo tu už vlastne bolo a veľmi dobre to fungovalo, nie na to, že niekto to všetko dodrbal, len pre svoj mamon, len pre svoju spokojnosť, svoj prospech.

--- Ako dobre sa len máme, my! Na vrchu, samom vrchu ... ---
1 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

Richard nereaguje ani na SS ... veď načo, ono to samo vyhnije, že?

Ďalší sa dnes realizoval ale mám dojem, že nie len u mňa ale u všetkých komu označil odpovede za komentáre http://www.porada.sk/t218862-mam-nar...ml#post2370626
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

ved to je stará téma...
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

avalik - nerieš! Pokiaľ nemáš 5 a viac mínusiek - je to v "norme"
0 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

misoft
avalik - nerieš! Pokiaľ nemáš 5 a viac mínusiek - je to v "norme"
Toto posledne som dala nie koli sebe ale ako priklad, ze niekto sa asi bavi, mozno to robi aj v inych temach.

A viac ako 5 minusiek vidis na obr. vyssie ... predpokladam, ze ich bolo aj 50, bral zaradom temy - a Richardovi to nestoji ani za to aby aspon napisal, ze sa na to pozrie a potom tu napisal ake prijal opatrenia proti takymto exotom.

Takze, prosim ta, nechaj na mna co mam riesit a co nie, dakujem.
6 0
karakul karakul

karakul je offline (nepripojený) karakul

... Porada sa proste zospula, odborná úroveň príspevkov v oblasti daní a účtovníctva v porovnaní s minulosťou je rozhodne kvalitatívne horšia a plytšia. To, že niektorí ani v debatách nedokážu stráviť názor iného, prosím... nech sa mínuskujú anonymne. Ale aby v odborných témach udeľoval niekto inkognito neužitočné a bez povinnosti pripojiť komentár, prečo tak urobil, to je proste rarita fóra... potom sa stane, že na čelných miestach niektorých tém figuruje ako najlepšia odpoveď taká, ktorá by ani nemala byť publikovaná.
7 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

avalik
misoft
avalik - nerieš! Pokiaľ nemáš 5 a viac mínusiek - je to v "norme"
Toto posledne som dala nie koli sebe ale ako priklad, ze niekto sa asi bavi, mozno to robi aj v inych temach.

A viac ako 5 minusiek vidis na obr. vyssie ... predpokladam, ze ich bolo aj 50, bral zaradom temy - a Richardovi to nestoji ani za to aby aspon napisal, ze sa na to pozrie a potom tu napisal ake prijal opatrenia proti takymto exotom.

Takze, prosim ta, nechaj na mna co mam riesit a co nie, dakujem.
Ja len aby si zbytočne nemíňala energiu na riešenie toho, čo má riešiť ten, čo to nerieši....

A pokiaľ ten, čo to má riešiť, nebude riešiť - nie je čo riešiť.....



(Kua - už začínam rýmovať.....)
0 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

O moju energiu sa neobavaj.

Nemam inu možnosť ako sa sťažovať na tomto portali, len pripominanim toho co sa tu deje ... snad ten co to neriesi - Richard, by mohol mat tolko slusnosti (ku ktorej mimochodom vyzyva ostatnych) aby laskavo odpovedal na upozornenia a poziadavky clenov porady, ktori mu tvoria obsah tejto stranky a teda bez naroku na honorar prispievaju k jeho ziskom ... bez prispievatelov by mohol tuto stranku zrusit. Toto je jedna z mala tem, ktore by mal mat medzi sledovanymi.
7 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Súhlas!
2 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať