Zavrieť

Porady

Psy na darovanie, adopciu, docasku, stratene a najdene.

alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1





Tato tema vznikla z dovodu, ze v povodnej teme, kde sa zverejnovali vyzvy na pomoc konkretnemu psikovi boli kazdodenne posuvane dopredu stare prispevky z predoslych stran a surna pomoc psikom sa stracala. Mnoho psov z roznych dovodov nemoze byt u svojich majitelov. Ak hladate noveho clena rodiny, kupte si psika z registrovanej chovatelskej stanice, nepodporujte mnozitelov kupou "cistokrvneho" psa bez rodokmena, ale poskytnite domov psikovi z tychto stranok.

Naposledy upravil alaya1 : 19.02.14 at 19:42
Usporiadat
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

SURNE hladame DOCASKU pre tohto psika najdeneho v JAROVNICIACH pravdepodobne vyhodeny ciganmi. Velkost ako koker/pudel. Adresa je Jarovnice 191, okres Sabinov DOCASKU SURNE!!! prevoz, veterinu, krmenie zabezpecime ale psika nie je kam dat!!!! — s: Magdalena Magnity Zavatzka
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Katka Falťanová.Lucenec





Anglický buldog na adopciu v Lučenci, nemal by niekto záujem ?

4 rocny Anglicky buldog , potrebuje domov - len do dobrych ruk
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Ak si chce niekto osvojit malu krizenku yorka, jedna je k osvojeniu.
Naozaj nik nepozná túto fenočku?? Dočasku má len do stredy, preto súrne hľadáme novú, inak pôjde drobec do karantény, kde bude zavretá 22 hodín sama v klietke.

Yorkshirka hľadá majiteľa. Prešov (5 fotiek)
29.1.2014 -Vo večerných hodinách bola nájdená táto jorka na Prostějovskej ulici na sídl.3.Ma max 5 rokov ale bohužiaľ ako je to u jorkov bežné ma viac zúbkov vypadnutých.Ma ostrihané spodky labiek a je dobre živená.Je veľmi priateľská a bez problému vychádza aj s mačičkami.Je v dočasnej opatere.Tel. 0948015944 , 0949328101

0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Anna Paľovová. STRATENY PSIK


PROSÍM !!!
Okolie Rimavskej Panice, Plešivca, Rožňavy, alebo už kdekoľvek !!! Videli ste niekto tohto psíka?

Kríženec - zlatý retriever DASTY ( adoptovaný z útulku v Handlovej) sa stratil !!!

Pár dní po Vianociach sa vraj podhrabal a utiekol, hľadali ho ale doteraz sa nevrátil, ani ho nenašli ... bol adoptovaný v rodinnom dome v Gemerskej Panici, neďaleko Plešivca v okr. Rožňava ... nevideli ste ho niekto, prosím?!!!



Keby náhodou ste mali o ňom nejaké info, kontakt na mňa do správy tu na FB, alebo 0915 693 731, ĎAKUJEM !!!




0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Táto fenočka žije v krabici na ulici... Pred týždňnom ju niekto vyhodil a od vtedy sa tam zdržiava... Hľadáme pre ňu súrne prevoz Košice - Bratislava (Pezinok, Trnava, Senec). Pomôže prosím niekto? Kontakt: 0948 288 899.
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

Pre Vlada : téma sa nevolá Recepty z psieho mäsa.
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Fenka hľadá majiteľa. karanténa Prešov
2.2.2014 - vo večerných hodinách bola odchytená táto menšia fenka na Bajkalskej ulici v PO.Mala na krku starý kožený obojok so špagátom.Fenka je veľmi priateľská a nekonfliktná.Tel. 0948015944 , 0949328101 — v: Presov.


0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Z vážnych rodinných dôvodov darujem 2 ročného psíka bišonika. Je po operáci nožičky, vhodný do rodiny s deťmi. je čipovaný, čiernej farby, naučený na hygienu, neplzne. Volá sa Tomik

0904337494, BA
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Kto tuzi po civavke m jedna je volna.
Je to mladý psík.Rasa čivava.Keď sa majiteľ neozve bude ponúknutý na adopciu.


Pomoc pre nechcené zvieratá v Trebišove

0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Hľadáme DO! V Hlohovci sa našiel tento psík.Je veľmi chudučký, len kosť a koža. Vzrastom veľmi malý.Zrejme sa dlho túlal. Hľadáme dočasku !
oztulak@utuloksered.sk
kp

0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

SURNE hlada novy domov.
Nika Lipkova.






Táto fenočka potrebuje súrne nový domov!!!! majitelia sa sťahujú a fenočku nemajú kam dať!!! je to mega súrne!!! pomôžte aspoň zdielaním!!!Fenka ma 6 rokov,je kastrovana, navyknutá žiť v byte,znesie aj iných psíkov,zatiaľ akékoľvek info u mňa v správe.
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Na osvojenie, pes s PP
Depozitum PM


Arvena je roční fenka plemene moskevský strážní pes s PP, hledá nový domov nejlépe bez psů nebo se psem samcem. Ve smečce fen se projevuje velmi dominantně. Zvyklá žít na zahradě. Miluje děti a svoji rodinu. Bude oddaným společníkem a hlídačem zároveň. Ovládá základní poslušnost.
V případě zájmu předám kontakt na majitele.

Prosím nekomentujte to, stylem, že se chce někdo nehodícího psa zbavit ! Slečna se jí snaží najít dobrý domov, kde jí budou rozumět a věnovat se jí, tak jak to takový pes vyžaduje. Takových případů, kdy majitel psa nezvládl a pes pokousal nebo zakousl druhého psa apod. tu už bylo dost, majitelka se snaží předejít tomu, aby jí fenka nepřerostla přes hlavu a ze své velké žárlivosti neublížila ostatním fenám menších plemen, které má.

0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Dnes odviezli do nemocnice staršiu susedu a zostala po nej peknučká svetlá pudlička vek asi 5 rok (mala ju z útulku) touto cestou hľadáme pre malú KETKU nových majiteľov,najlepšie k ľuďom ktorí by ju fakt prijali s láskou.. Ketka žila v činžáku,čistotná,vždy upravovaná,veter.ošetrov.Jej najbližšia rodina sa o Ketku nevie postarať...D je to smutné,je mi z toho fakt do plaču,dediť to áno ale o zvieratko sa postarať,)tak prosím kamarátov,ak by nietdo vedel pomôcť ,nech sa ozve.
inf.0907830994 p.Vyhlídková -Banská Bystrica http://images.dogforum.sk/viewer.php...qkd6vaoogn.jpg
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

1 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Ak je tu niekto z BA a má doma starý koberec alebo uteráky prosím darujte pre Zeusa. Vďaka

Zeus je kríženček ktorého našli ležať pri ceste . Zistilo sa že ma polámanú panvu ,tak absolvoval operáciu. Je to úžasný pes rozdavajúci kopec lásky. Je kastrovaný,čipovaný a čaká na svojho nového majiteľa .Nachádza sa v BA prevoz možný.
Adopcia sa rieši cez OZ zatúlané psiky Šaľa.

Zeusa môžte vidieť v centre Dogstar určite si Vás získa ...

Viac info na 0944397132



0 0
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz


Psík Majky veľký bojovník!s bolesťou na srdci!

V kalendári bol dátum 5.2.14 a von pekné slnečné počasie.Poznáte pocit bezmocnosti? Pocit , že ste sám a nemáte nikoho kto by vám pomohol? Nemáte kde skloniť hlavu a navyše s nepekným zranením? Nepoznáte? Ja som to zažil.Vo veku 1 roka som spoznal toľko zla,bolesti,smútku v srdci.Neviem ani čo sa mi stalo,prečo som krvácal z labky a prečo to tak bolelo.Nič iné mi neostávalo ako len ležať a čakať. Našiel som si miesto pri lesnej studničke neďaleko hlavnej cesty.Dúfal som a v kútiku duše aj veril , že príde, pýtate sa kto?čo? "moja pomoc"! Neveril som , že ľudia sú takí ľahostajní,chodili okolo mňa na autách nik nebol ochotný mi pomôcť,ani čo i len zdvihnúť telefón a zavolať pomoc. Až napokon našiel sa jeden človek, ktorý to konečne urobil.Veril som, že už bude len dobre. Po necelej hodinke prišiel ku mne človek naložil ma do auta, bol som trochu zmätený lebo som nevedel čo sa deje,kam ideme a či mi neublíži...prišli sme na miesto kde mi dali granule a čistú vodu.Bol som hladný a mal som pocit, že títo ľudia mi neublížia.NEUBLÍŽILI! správali sa ku mne pekne, hladkali ma a bol som spokojný.Potom som pochopil , že ľudia, ktorí ma vzali z toho miesta sú moji dočasní strážcovia.O hodinku prišli ďalší tiež na aute opäť som bol zmätený a nevedel som čo sa deje.Nastal podobný postup...Naložili ma do auta a niekam odviezli.Vravím si prečo ma berú z toho miesta bol som spokojný,s plným bruškom.Zrazu zastalo auto a vyložili ma z neho.Šiel som na miesto kde bolo veľa psíkov,štekot a bol som dosť zmätený.Dali mi vodu a zavreli do koterca.Po chvíli prišli ďalší ľudia a opäť ma naložili do auta a niekam sme šli. Tušil som že miesto kam ma zaviezli nebude zlé.Chovali sa tam ku mne pekne a počul som slová l "tá labka bude musieť ísť na 99% preč" čooo aká labka? prečo? Cez noc som ostal na tom istom mieste a ráno?ráno mi dali injekciu po ktorej som zaspal, neviem čo sa dialo kým som spal, ale keď som sa prebudil okrem bolesti na srdci som mal bolesti aj fyzicky.Po čase som zistil , že mám sťaženú chôdzu rátam si labky a boli len 3! Ja mám 3 labky? Pýtam sa sám seba!Keď ma doniesli na to miesto kde bolo plno nástrojov mal som istotu že mi pomôžu, a pomohli mi! To zranenie čo som mal mi vyliečili, no labku mi už nedokázali zachrániť.Mal som to v takom štádiu, že mi ju museli dať preč.Toto som počul keď ma operovali.Momentálne som na tom istom mieste kde som počul štekot a kde bolo veľa psíkov, starajú sa tu o takých psíkov ako som ja tuláčikov ibaže oni majú všetky labky.Dostal som teplé deky a miesto v bunke.Rany, ktoré mám fyzicky ma síce bolia ale verím, že tie na srdci vyliečiš práve ty.
Naposledy upravil verkaz : 07.02.14 at 10:14
1 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

!!!!!!!!!!!!!!STRATENÝ PSÍK!!!!!!!!!!!!!!!!!

Asi pred tyzdnom sa nam stratil pes, meno Springi, vek 9,5 roka, plemeno krizenec kokrspaniel+angl. springerspaniel.
Cierny, hnede palenie (papulka, labky, nad ocami), biela naprsenka.
Je cipovany na lavom ramene.

Pravdepodobne sa motal v okolí Dvorníkov...

Majitel Roman Halás, Dukelská 9, 920 01 Hlohovec
tel. 0905 532 022 Dakujem velmi pekne za uverejnenie....

(Odbehol nam pred tyzdnom aj s dvoma sučkami, jedna sa vratila po 3 dnoch domov sama, druhú do Hlohovca priviezla jedna dobrá duša uplne nahodne k nasmu veterinarovi, uz len psik nam chyba... )


0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Pomoc pre nechcené zvieratá v Trebišove

Telefón Telefón 0918566359,0907640471
E-mail kstrebisov@gmail.com
Webstránka http://ks-trebisov.webnode.sk/





Priatelia,opäť sa nám míňajú obojky a vodítka,ak by ste nám nejaké mohli darovať,kľudne aj staré ,boli by sme vám veľmi vďačné ďakujeme
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Petra Pustá Lackaničová


Dňa 30.1.2014 sa nám stratil psík Ares v lokalite ŠŤAVICA-oblasť SIGORD(okres Prešov).Ide o poľovné plemeno slovenský kopov.Je tetovaný aj čipovaný.Na zadnej pravej nohe má vyholenú srsť a stopy po veterinárnom zákroku.Akékoľvek informácie oznámte PROSÍM na tel.č.:0918 334 126.Za nájdenie psa finančná odmena.
Prosíme Vás,pomôžte nám.


0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

VELMI SUURNE!!! Hladame domov, alebo aspon docasku pre Leryho, inak sa zajtra bude musiet vratit z adopcie po 1 a pol roku spät do utulku (z rodinnych dovodov) Ma asi 35cm v kohutiku, je nauceny na zivot v byte, ma hygienicke navyky, je vhodny aj k detom, ma 2 roky, je vakcinovany a kastrovany. Volajte prosim t.c. 0918564466
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať