Zavrieť

Porady

Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Máš ju nastavenú ako predvolenú? Máš nastavené tlačiť do súboru, alebo okamžite? Zistíš to v Zariadenia a tlačiarne - klik PTM na svoju tlačiareň - tiež zistíš aj to, či nie je tlač pozastavená. Taktiež pozri vo Vlastnosti tlačiarne, či máš nastavené Dostupná okamžite (lebo je tam i možnosť dostupnosti v určitý čas).
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Ivana14 Áno mam všetko nastavene.ešte pred týždňom mi šla v pohode a zrazu nejde vytlačí mi to o deň abo až o dva nerozumiem tomu
    misoft Tak rada č.2: Ak máš inštalačné médium (placku) k tlačiarni: odpoj tlačiareň od PC. Odober tlačiareň zo systému. Prečisti registre. Vlož placku s inštaláciou a nainštaluj znova - postupuj podľa pokynov. Upozornenie - nezapájaj tlačiareň do PC, pokiaľ nemáš nainštalované ovládače, pretože OS priradí k novému zariadeniu (tlačiareň) najbližší vhodný ovládač, ktorý má v sebe (a často potom tlačiarne nefungujú). Tlačiareň zapoj (cez USB) len na výzvu počítača.
    Ivana14 dakujem velmi pekne za radu zajtra vyskušam ....ale pripojila som ju na notebook ,kde bola nainštalovana v čase ako na pc a tam to šlo bez problemov ..nemože to byt v pc?
    Chobot Však misoft ti napísal, že je to v PC - v ovládačoch, nie v tlačiarni. Tá je v poriadku.

    Keď v PC preinštaluješ ovládače, malo by to byť zase v poriadku.
      zbaliť

    stefan12369 je offline (nepripojený) stefan12369

    bežný števko z dediny stefan12369
    misoft, nemyslíš že pre bežného užívateľa je rada "prečisti registre" príliš komplikovaná a skôr pri tom niečo pokazí ako opraví?
    misoft Na prečistenie registrov - už sa to v Porade toho naspomínalo do aleluja - je pre amatéra dobrý CCleaner.

    prečo mi tlačiareň navolenu stranu vytlačí až na druhý den? ako to opraviť? vie mi stým niekto pomocť?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.