Zavrieť

Porady

Vie niekto z Vas poradit mi najlepsiu, odrodu balkonovych paradajok? (znacku semien a druh odrody-konkretne) som tiez zacinajuca pestovatelka.

Okey, tak pokus cislo 2, trosku sa tu udomacnujem , minuly rok bol moj prvy pestovatelsky, tak ak by mi mohol niekto poradit, teda ak je tu niekto kto sa vyzna v pestovani balkonovych cherry paradajok. chcem sa do toho pustit aj tento rok, ale neviem velmi aku odrodu by som si mala kupit a ako uz zacat sadit, kedy, ci zalievat, hnojit, a strihat potom listy. niekto KTO sa VYZNA, velmi by mi pomohol. dakujem. zatial
Naposledy upravil Vilma194 : 13.02.14 at 13:24
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa bodov

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    Máš prsty?

    Poznáš Google?

    Tak sa ho spýtaj!

    Aj na porade už bola táto téma. Pohraj sa aj s poradou a zisti, ako sa vyhľadáva.
    Vilma194 konecne to tu uz funguje, ze dakujem za odpoved ale velmi mi nepomohla.

    hubatá je offline (nepripojený) hubatá

    hubatá
    Najlepšie sú vinohradnícke: rastú samy. Vypýtaj si semeno od nejakého záhradkára lebo hentie prešľachtené sú náročné na údržbu.
    Vilma194 chystam sa do obchodu kupit si nejake semienka, tak preto zistujem, konkretnu odrodu, ak sa da.

    pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

    pavol54
    To sú aké tie vinohradnícke? lebo keď je sezóna na priesady tak na Miletičke nájde tieto druhy vinohradníckych:

    nízke, kolíkové,polovysoké , vysoké, vajcovité guľaté, mäsité, drobné, ak vývoj pôjde ďalej tak budú aj šeri vinohradnícke, skrátka aký dopyt taká ponuka
    Vilma194 potrebovala by som overenu, konkretnu odrodu, viez nazov tak ako paloo komentoval. napr.
    Vilma194 toto je konkretna odpoved na konkretnu otazku DAKUJEM este raz , presne take nieco som chcela pocut,

    Vie niekto z Vas poradit mi najlepsiu, odrodu balkonovych paradajok? (znacku semien a druh odrody-konkretne) som tiez zacinajuca pestovatelka.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.