Zavrieť

Porady

Fakturácia sprostredkovateľského webu

Zdravim vas. planujem urobit sprostredkovatelsky web ako je freelancer.com , alebo u nas jaspravim.sk

PRINCIP:
niekto zada co potrebuje. nasledne ostatni uzivatelia ponukaju svoje ponuky za kolko dany projekt urobia. Zadavatel projektu si vyberie komu priradi dany projekt. Aby boli chranene obe strany zadavatel projektu v tomto momente musi previest peniaze na ucet prevadzkovatela webu /dobije si svoje konto/. nasledne ked je projket dokonceny je prevadzkovatelom webu vyplatena suma za projekt - proviza webu na ucet toho kto to vypracaoval .

Zaujimalo by ma ako sa cele toto uctuje v uctovnictve. Teda ako zauctovat platbu od zadavatela projektu dopredu , provizny poplatok a nasledne platba na ucet vypracovavatela. dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    tictac7 je offline (nepripojený) tictac7

    tictac7
    toto je fakt dobré: ...."Aby boli chranene obe strany zadavatel projektu v tomto momente musi previest peniaze na ucet prevadzkovatela webu ...." a tie peniaze už nikdy nikto neuvidí......
    -------------------------------------------------------------------------------------
    v JÚ to bude fakt zaujímavé..... Neviem akým zázrakom budeš prijímať tie peniaze tak, aby neovplyvňovali Tvoj ZD. Nemám rada JÚ, takže ani nad tým nejdem špekulovať. Možno niekto iný skúsi....
    Naposledy upravil tictac7 : 11.02.14 at 09:15
    6 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    roman5555 preco by neuvidel . je vela takych webov. a bol by som rad ak by si mi poradil nieco k veci .
    tictac7 ...a veď keby si aj zadal, že v akom účtovníctve, tak možno aj odpoveď k veci dostaneš
    roman5555 pouzivam POHODU. Ale skor som myslel vseobecne . ALe samozrejme moze byt aj konkretne v POHODE
    tictac7 hmmm, názov SW mi fakt úžasne pomohol...
    roman5555 ospravedlnujem sa zle som to pochopil jednoduche uctovnictvo samozrejme
    roman5555 Vie mi niekto pomoct ? ako na to ?
      zbaliť

    Fakturácia sprostredkovateľského webu

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.