Zavrieť

Porady

ako prezit cakanie na vysledky histologie,bez toho,aby sa clovek nerv.zrutil?

vysetrenie robili manzelke,ale na nervy som viacej ja !
Naposledy upravil mafo2253 : 17.02.14 at 18:17
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    korela je offline (nepripojený) korela

    korela
    Celé Slovensko sa nedávno bavilo a baví sa doteraz na slovnom preklepe Ivana Gašparoviča, keď zamenil slová národ a nádor.
    Bolo to v čase, kedy jeho manželke našli lekári gyn.nález.

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    Neboj sa,čo má prísť príde, a tým, že sa budeš znervózňovať, veľmi jej nepomôžeš.
    Apropó, to čakakanie sa teda podarilo.
    Viem, je to vážna vec, ale treba zachovať hlavne pokoj,
    mafo2253 to čakakanie sposobil tras rúk asi

    Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

    mám svoj svet Peggynka
    Nájdi v sebe silu,aby si jej bol oporou,potrebuje to...Nesmie vidieť,že sa trápiš,znásobuje to jej trápenie.Držím ti palce...
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    mafo2253 vsetkym vam dakujem za povzbudive slova...
    Rybar75 Hlavne ver, že šanca je vždy ;-) Zažil som to aj ja. Čakal som však na svoje výsledky. Najprv som čakal či sa ešte zobudím po pomerne náročnej operácii a pak ešte dva týždne na výsledky histológie. Všetko dobre dopadlo ;-) Odvtedy už ubehli 4roky a som OK. Klop klop na drevo. Veľmi držím palce Tebe aj manželke a verím, že to bude dobré. Ver tomu aj Ty!
    mafo2253 vsak to,ze su chvile,ked som presvedceny,ze inak ako dobre to nemoze dopadnut, ale ten tien ,alebo lepsie povedane cierny mrak je tu furt
      zbaliť

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    Vyhľadáš odbornú pomoc ..viď Mila123...
    Ibaže to v podstate nemá význam ...nasadí Ti nejaké oblbováky ...povedzme Diazepan ...

    Ak vyhľadáš pomoc psychiatra a či psychológa ???
    Nuž veľkú pomoc nečakaj .
    Ide o to , že psychiater vypočuje a nasadí tabletky ...a pokiaľ tieto zaberú , tak budeš mať aj výsledky z hista ..
    Psychológ je zväčša na ten pokec , nevidím dôvod na návštevu ...

    Nie je jasné , či manželka čaká na výsledky doma alebo v špitáli .
    No ak je doma , tak som názoru , že jej v tej dobe čakania na verdikt veľmi nepomáhaš ...skôr naopak ...

    P.S.:
    ..........
    6 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    mafo2253 presne ako pises,navsteva psycho...,nie,som psycho pacient uz 4 roky,prave kvôli podobnym problemom,proste to velmi tazko znasam, a je mi velmi luto,ze jej nedokazem byt oporou,snazim sa neukazovat kyslý ksicht,ale proste niekedy to nejde
    Mila123 aj obvodný lekár predpisuje napr. lexaurin, a ten pomáha aspoň na chvíľku ......
    buchač Miluš ...ale ak začneš brať tie tabletky ( na názve nezáleží ) ,tak je jeden vyradený z určitých činností ,kde je potrebná jasná myseľ .
    Hlavne sa ale chce spať ....
    Mila123 Juraj, nechcem ti do toho reptať...ale ak nude brať lieky cca 1-2 týždne, nič sa nedeje, nývyk si určite nevypestuje, ......to je môj laický názor na hore uvedenú problematiku
    buchač Miluš ...mne do toho absolútne nerepceš ...
    Tu ide o to ,aby bol vlk sýty a baran celý .

    mafo je hotový na prášky ...veď aj uvádza , že je psycho pacient .
    ON sa MUSÍ rozhodnúť ,že ako sa vysporiada so situáciou .
    ...a ako psycho pacient aj vie ( mal by vedieť ) , čo to všetko obnáša ...
    korela Pokús sa to zvládnuť aj bez liekov, zažila som na sebe tento stav pred rokmi. Pri malých deťoch to bolo ešte ťažšie, ale musela som sa o ne starať po celý deň.
    Ak je manželka schopná chodiť von, zamestnajte sa obaja nejakou činnosťou či vonku či doma. Zostav program. Odpútajte sa od otáznika. Na niečo prídeš, čo máte spoločné. Priatelia. Nemusia o tom vedieť, čo prežívate.
    Lieky iba ak by sa ti veľmi zhoršil stav, alebo zvýšil tlak. Buď rád, že si bez liekov.
      zbaliť

    ako prezit cakanie na vysledky histologie,bez toho,aby sa clovek nerv.zrutil?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.