Zavrieť

Porady

Všetky moje deti

Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Práve sme sa vrátili z kina...
www.vsetkymojedeti.eu
Naposledy upravil Oliwa : 18.02.14 at 20:46
Usporiadat
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

v jeho rodisku (farára Kuffu) je kino totálne vypredané.....
ako za čias keď dávali Angeliku
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
erik555 erik555

erik555 je offline (nepripojený) erik555

ja ze tu najdem aj link na ten dokument
0 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

ešte len začína premiéra v kine.....
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Oliwa
Práve sme sa vrátili z kina...
www.vsetkymojedeti.eu
......a ?????
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

buchač
Oliwa
Práve sme sa vrátili z kina...
www.vsetkymojedeti.eu
......a ?????
Z mojej strany zatiaľ toľko:
- doporučujem najskôr vidieť /zatiaľ len BA a NR, postupne celé SK/, potom komentovať
- zvolať mimoriadnu schôdzu parlamentu so všetkými poslancami. čo tam sedeli ostatných 23 rokov, zobrať im NB a mobily, zamknúť ich, aby nezdúchli do bufetu, povinne im to premietnuť ako kedysi žurnál v kine a brať každého na osobnú zodpovednosť - čo urobili pre našu budúcnosť...zelení, červení, modrí, lilaví, nezávislí - ale všetci závislí na peniazoch...
8 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Oliwa
buchač
Oliwa
Práve sme sa vrátili z kina...
www.vsetkymojedeti.eu
......a ?????
Z mojej strany zatiaľ toľko:
- doporučujem najskôr vidieť /zatiaľ len BA a NR, postupne celé SK/, potom komentovať
- zvolať mimoriadnu schôdzu parlamentu so všetkými poslancami. čo tam sedeli ostatných 23 rokov, zobrať im NB a mobily, zamknúť ich, aby nezdúchli do bufetu, povinne im to premietnuť ako kedysi žurnál v kine a brať každého na osobnú zodpovednosť - čo urobili pre našu budúcnosť...zelení, červení, modrí, lilaví, nezávislí - ale všetci závislí na peniazoch...
Oliwa ...otváraš Pandorininu skrinku ...uvedomuješ si to ???

Film totiž pojednáva o cigánoch .....a tam je komentovanie zbytočné .
Realita je totiž až príliš reálna ...
0 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

Oliwa
buchač
Oliwa
Práve sme sa vrátili z kina...
www.vsetkymojedeti.eu
......a ?????
Z mojej strany zatiaľ toľko:
- doporučujem najskôr vidieť /zatiaľ len BA a NR, postupne celé SK/, potom komentovať
- zvolať mimoriadnu schôdzu parlamentu so všetkými poslancami. čo tam sedeli ostatných 23 rokov, zobrať im NB a mobily, zamknúť ich, aby nezdúchli do bufetu, povinne im to premietnuť ako kedysi žurnál v kine a brať každého na osobnú zodpovednosť - čo urobili pre našu budúcnosť...zelení, červení, modrí, lilaví, nezávislí - ale všetci závislí na peniazoch...
som za....ale iba taká maličkosť jeden z nich je aj vlastný brat kňaza Kuffu, patrí k obyčajným, chcel dať lano s mlynským kameňom inak orientovaným ľuďom na krk a poďho s ním do vody.....a volá sa PhDr. Štefan Kuffa, súčasne aj pán riaditeľ Hospicu v Ľubici......
http://www.obeclubica.sk/hospic.phtml?id3=50753
1 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Mila123
Oliwa
buchač
Oliwa
Práve sme sa vrátili z kina...
www.vsetkymojedeti.eu
......a ?????
Z mojej strany zatiaľ toľko:
- doporučujem najskôr vidieť /zatiaľ len BA a NR, postupne celé SK/, potom komentovať
- zvolať mimoriadnu schôdzu parlamentu so všetkými poslancami. čo tam sedeli ostatných 23 rokov, zobrať im NB a mobily, zamknúť ich, aby nezdúchli do bufetu, povinne im to premietnuť ako kedysi žurnál v kine a brať každého na osobnú zodpovednosť - čo urobili pre našu budúcnosť...zelení, červení, modrí, lilaví, nezávislí - ale všetci závislí na peniazoch...
som za....ale iba taká maličkosť jeden z nich je aj vlastný brat kňaza Kuffu, patrí k obyčajným, chcel dať lano s mlynským kameňom inak orientovaným ľuďom na krk a poďho s ním do vody.....a volá sa PhDr. Štefan Kuffa, súčasne aj pán riaditeľ Hospicu v Ľubici......
http://www.obeclubica.sk/hospic.phtml?id3=50753
No a? Nie je to žiadne tajomstvo... Ale aby to bolo objektívne, Maroš Kuffa má oveľa viac súrodencov, tak by "trebalo" hodiť linky aj na nich, či...? Či aj Vás stotožňujú so slovami, skutkami a straníckymi členstvami Vašich súrodencov? Tohto pána sa dokument nijako netýka, takže spomínať túto "maličkosť" považujem v tejto súvislosti za irelevantné.
Naposledy upravil Oliwa : 18.02.14 at 22:06
7 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

buchač
Oliwa
buchač
Oliwa
Práve sme sa vrátili z kina...
www.vsetkymojedeti.eu
......a ?????
Z mojej strany zatiaľ toľko:
- doporučujem najskôr vidieť /zatiaľ len BA a NR, postupne celé SK/, potom komentovať
- zvolať mimoriadnu schôdzu parlamentu so všetkými poslancami. čo tam sedeli ostatných 23 rokov, zobrať im NB a mobily, zamknúť ich, aby nezdúchli do bufetu, povinne im to premietnuť ako kedysi žurnál v kine a brať každého na osobnú zodpovednosť - čo urobili pre našu budúcnosť...zelení, červení, modrí, lilaví, nezávislí - ale všetci závislí na peniazoch...
Oliwa ...otváraš Pandorininu skrinku ...uvedomuješ si to ???

Film totiž pojednáva o cigánoch .....a tam je komentovanie zbytočné .
Realita je totiž až príliš reálna ...
Čáry-máry-fuk - po mojej odpovedi Buchymu sa zľahla zem... Komentovanie je zbytočné. Realita je totiž až príliš reálna - že???
Naposledy upravil Oliwa : 18.02.14 at 22:27
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

erik555
ja ze tu najdem aj link na ten dokument
No ak budeš chcieť, nájdeš všeličo - stačí kliknúť a máš tam aj ukážku...
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Mila123
v jeho rodisku (farára Kuffu) je kino totálne vypredané.....
ako za čias keď dávali Angeliku
A nielen tam... Pre veľký záujem mimoriadne a opakované predstavenia:
http://www.vsetkymojedeti.eu/?page=k...in-v-sr&lng=sk
1 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

Oliwa
Mila123
Oliwa
buchač
Oliwa
Práve sme sa vrátili z kina...
www.vsetkymojedeti.eu
......a ?????
Z mojej strany zatiaľ toľko:
- doporučujem najskôr vidieť /zatiaľ len BA a NR, postupne celé SK/, potom komentovať
- zvolať mimoriadnu schôdzu parlamentu so všetkými poslancami. čo tam sedeli ostatných 23 rokov, zobrať im NB a mobily, zamknúť ich, aby nezdúchli do bufetu, povinne im to premietnuť ako kedysi žurnál v kine a brať každého na osobnú zodpovednosť - čo urobili pre našu budúcnosť...zelení, červení, modrí, lilaví, nezávislí - ale všetci závislí na peniazoch...
som za....ale iba taká maličkosť jeden z nich je aj vlastný brat kňaza Kuffu, patrí k obyčajným, chcel dať lano s mlynským kameňom inak orientovaným ľuďom na krk a poďho s ním do vody.....a volá sa PhDr. Štefan Kuffa, súčasne aj pán riaditeľ Hospicu v Ľubici......
http://www.obeclubica.sk/hospic.phtml?id3=50753
No a? Nie je to žiadne tajomstvo... Ale aby to bolo objektívne, Maroš Kuffa má oveľa viac súrodencov, tak by "trebalo" hodiť linky aj na nich, či...? Či aj Vás stotožňujú so slovami, skutkami a straníckymi členstvami Vašich súrodencov? Tohto pána sa dokument nijako netýka, takže spomínať túto "maličkosť" považujem v tejto súvislosti za irelevantné.
2 bratov a 2 sestry a ešte oboch žijúcich rodičoch......
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Mila123
Oliwa
buchač
Oliwa
Práve sme sa vrátili z kina...
www.vsetkymojedeti.eu
......a ?????
Z mojej strany zatiaľ toľko:
- doporučujem najskôr vidieť /zatiaľ len BA a NR, postupne celé SK/, potom komentovať
- zvolať mimoriadnu schôdzu parlamentu so všetkými poslancami. čo tam sedeli ostatných 23 rokov, zobrať im NB a mobily, zamknúť ich, aby nezdúchli do bufetu, povinne im to premietnuť ako kedysi žurnál v kine a brať každého na osobnú zodpovednosť - čo urobili pre našu budúcnosť...zelení, červení, modrí, lilaví, nezávislí - ale všetci závislí na peniazoch...
som za....ale iba taká maličkosť jeden z nich je aj vlastný brat kňaza Kuffu, patrí k obyčajným, chcel dať lano s mlynským kameňom inak orientovaným ľuďom na krk a poďho s ním do vody.....a volá sa PhDr. Štefan Kuffa, súčasne aj pán riaditeľ Hospicu v Ľubici......
http://www.obeclubica.sk/hospic.phtml?id3=50753
Mila123 ak chceš seriózne debatovať, daj presnú citáciu, alebo link.
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Oliwa
Čáry-máry-fuk - po mojej odpovedi Buchymu sa zľahla zem... Komentovanie je zbytočné. Realita je totiž až príliš reálna - že???
Odpoveď nejak síce nevidím , možno si vymazala ...ale to je jedno ...
Nie , zem sa nezľahla ...to som ja šiel zaľahnúť ...

Film a realita ???
Nuž poviem inak .
Pozrel som si trailery a mám - mal som dosť .
Prečítal som si aj blog - podobné pocity .

Ako vravím , realita je krutá - inak povedané , niet nad skutočné zážitky ako pozeranie nejakého dokumentu . Zážitok sa totiž nedá stopnúť ako kamera , respektíve neskôr v štúdiu upraviť ...
Farár Marián Kuffa zo Žakoviec má môj obdiv a aj sympatie .....ALE ....nuž ale .

Že je film " vypredaný " ...možno aj hej .
Zaujímavé je , že kde sa film premieta ...kde je akože záujem . No nie sú to nejak tie lokality , kde je tých cigánov požehnane . Tam by asi možno aj sálu rozbili od zlosti ...
Ja rozhodne na ten film nepôjdem .

Takže to komentovanie je/nie je zbytočné ???

P.S.:
Mám vcelku aj rád debaty s jedincami , ktorí určité skutočnosti vedia iba z médií a idú mudrovať ...
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Farár Kuffa ukazuje,kde je miesto cirkvi na Slovensku.Pri každej osade by mali byť misie,potom by získali na vážnosti.
1 0
erik555 erik555

erik555 je offline (nepripojený) erik555

Oliwa
erik555
ja ze tu najdem aj link na ten dokument
No ak budeš chcieť, nájdeš všeličo - stačí kliknúť a máš tam aj ukážku...
Samozrejme, ze trailer som videl ale to nie je cely dokument...
Rudolf Vasky pred rokom robil videa o romoch....staci tam dole klikat a najdes
http://www.youtube.com/user/pimpulko/videos
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

erik555
Oliwa
erik555
ja ze tu najdem aj link na ten dokument
No ak budeš chcieť, nájdeš všeličo - stačí kliknúť a máš tam aj ukážku...
Samozrejme, ze trailer som videl ale to nie je cely dokument...
Rudolf Vasky pred rokom robil videa o romoch....staci tam dole klikat a najdes
http://www.youtube.com/user/pimpulko/videos
Na celý dokument sa treba unúvať do kina...Teda ak sa niekomu chce... Alebo počkať, až to bude dávať STV...
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

buchač
Oliwa
Čáry-máry-fuk - po mojej odpovedi Buchymu sa zľahla zem... Komentovanie je zbytočné. Realita je totiž až príliš reálna - že???
Odpoveď nejak síce nevidím , možno si vymazala ...ale to je jedno ...
Nie , zem sa nezľahla ...to som ja šiel zaľahnúť ...

Film a realita ???
Nuž poviem inak .
Pozrel som si trailery a mám - mal som dosť .
Prečítal som si aj blog - podobné pocity .

Ako vravím , realita je krutá - inak povedané , niet nad skutočné zážitky ako pozeranie nejakého dokumentu . Zážitok sa totiž nedá stopnúť ako kamera , respektíve neskôr v štúdiu upraviť ...
Farár Marián Kuffa zo Žakoviec má môj obdiv a aj sympatie .....ALE ....nuž ale .

Že je film " vypredaný " ...možno aj hej .
Zaujímavé je , že kde sa film premieta ...kde je akože záujem . No nie sú to nejak tie lokality , kde je tých cigánov požehnane . Tam by asi možno aj sálu rozbili od zlosti ...
Ja rozhodne na ten film nepôjdem .

Takže to komentovanie je/nie je zbytočné ???

P.S.:
Mám vcelku aj rád debaty s jedincami , ktorí určité skutočnosti vedia iba z médií a idú mudrovať ...
Milý "starý" Buchy - nesklamal si ... práve toto bol dôvod, prečo som na začiatku nenapísala nič, iba dala link - v snahe predísť takýmto komentárom... Vidieť kúsok nestačí... Rovnako ako nestačí strčiť si za opasok devinu a "nenápadne" sa ňou pred osadníkmi pretŕčať - to nie je riešenie... Keby Ti zozadu sekera švihla do hlavy, ani by si nepípol...

A mimochodom, Maroša poznám ešte zo študentských čias, keď sám netušil, že raz bude kňazom, a nie z médií ... Ale to nie je podstatné, rovnako ako nie je podstatné, že mi ktosi zmazal príspevok /druhýkrát v mojom poraďáckom živote/, ani to, že nie je Pandorinina ale Pandorina skrinka. ... Tu totiž ide o iné - o nás všetkých, o naše deti, /Tvoje/ vnúčatá, našu prítomnosť i budúcnosť... Nezazlievam Ti, že sa Ti nechce ísť do kina - načo, veď to bude aj v telke... Pre mňa - za mňa si za tie 3,5 eura kúp cigarety alebo choď na pivo... Si slobodný človek - ale len dovtedy, kým na Tvoju slobodu nesiahne niekto iný...
Naposledy upravil Oliwa : 19.02.14 at 08:52
0 0
erik555 erik555

erik555 je offline (nepripojený) erik555

Oliwa
erik555
Oliwa
erik555
ja ze tu najdem aj link na ten dokument
No ak budeš chcieť, nájdeš všeličo - stačí kliknúť a máš tam aj ukážku...
Samozrejme, ze trailer som videl ale to nie je cely dokument...
Rudolf Vasky pred rokom robil videa o romoch....staci tam dole klikat a najdes
http://www.youtube.com/user/pimpulko/videos
Na celý dokument sa treba unúvať do kina...Teda ak sa niekomu chce... Alebo počkať, až to bude dávať STV...
Esteze si to v teme zmenila, ze si bola v kine Vcera si len napisala, ze treba dokument najskor vidiet a potom komentovat a dala si link! Preto som si myslel, ze tam najdem aj ten dokument, aby sme si ho pozreli a potom komentovali
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Oliwa

Milý "starý" Buchy - nesklamal si ... práve toto bol dôvod, prečo som na začiatku nenapísala nič, iba dala link - v snahe predísť takýmto komentárom... Vidieť kúsok nestačí... Rovnako ako nestačí strčiť si za opasok devinu a "nenápadne" sa ňou pred osadníkmi pretŕčať - to nie je riešenie... Keby Ti zozadu sekera švihla do hlavy, ani by si nepípol...

A mimochodom, Maroša poznám ešte zo študentských čias, keď sám netušil, že raz bude kňazom, a nie z médií ... Ale to nie je podstatné, rovnako ako nie je podstatné, že mi ktosi zmazal príspevok /druhýkrát v mojom poraďáckom živote/, ani to, že nie je Pandorinina ale Pandorina skrinka. ... Tu totiž ide o iné - o nás všetkých, o naše deti, /Tvoje/ vnúčatá, našu prítomnosť i budúcnosť... Nezazlievam Ti, že sa Ti nechce ísť do kina - načo, napokon, v marci to má vysielať aj STV. Pre mňa - za mňa si za tie 3,5 eura kúp cigarety alebo choď na pivo, len si nekúp za to náboj do jednej z tých Tvojich pištolí... Si slobodný človek - ale len dovtedy, kým na Tvoju slobodu nesiahne niekto iný...
Milá " mladá " Oliwa - nesklamala si ma ...

Mimochodom , ja nespomínam kňaza ....ja vravím o tej realite , kde ( ako vravíš ) už nie jeden bol seknutý sekerou , bodnutý bičakom , zbitý do bezvedomia ...a či zavraždený pre pár éčiek ...
Poslednou dobou je toho málo ???....dám Ti pár linkov , alebo si nájdeš sama ???
Máš pravdu , ten kúsok z filmu nestačí . No ja som videl a počul toho dostatok v prostredí cigánskeho etnika .

Spomínaš zbrane ???...nuž kukni na môj blog a prečítaj si niečo ohľadom zbraní ...http://www.porada.sk/entry.php?b=498 ...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať