Zavrieť

Porady

ede Mam MRP PU verziu 7.20./794/ a pri kontr.vykaze mi vo vystupoch NEPONUKA export a ulozenie XML suboru, tak ako som zvyknuta pri exporte dan.priznania DPH ..... len rozne ine pripony. Neviete mi prosim poradit ???
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    mesiacik je offline (nepripojený) mesiacik

    mesiacik
    Ja som KV vystavila v programe MRP DOS a uložila na disk, potom cez eDane, alebo www.financna sprava načítala do formulára KV v XML formáte ale zatiaľ som ho ešte neposlala.
    Fabius Ďakujem, tak len čakať, ale dokedy ?

    cacka je offline (nepripojený) cacka

    účtovník, mzdár cacka
    Ja mám MrpWin verziu a výkaz som dnes poslala. V pohode a bez chyby. Som absolútne happy...
    15 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Janiela ako ste preposlali, pracujem v MRP vizuál, je niekde návod? bola by som vám povďačná
    cacka Nad peňažným denníkom je ikona DPH - tak tam treba dať načítať dáta a potom export xml - ten treba niekde uložiť a cez e-dane podať.
    Janiela Doplňujem, už mám podané
    Janiela Cacka, ďakujem, dávala som cez finančnú správu, idem skontrolovať v správach, ako mi to prešlo
    išla som cez DPH, len som si KV mala otvoriť, preto mi to nešlo, napriek tomu, ďakujem za veľmi rýchli odpoveď :-)
    cacka Super. To celkom poteší, že?
    Janiela čo poteší?????
    že prešlo v poriadku? - samozrejme
    priateľ na Porade??? -tak to poteší najviac, je to to najlepšie, čo nielen mne, ale aj ostatným, mohlo prihodiť

    pekný deň želám :-)
    adam Export xml som si uložila na pracovnú plochu, ako ďalej? V e-dane nevidím nikde kontrolný výkaz...
    cacka Pri DPH je KV hneď navrchu...
    Žabinka kontrolný výkaz nájdeš v odd. Daňové priznanie k DPH..
    adam Ja ho v e-dane nemám....treba nejaký upgrade? alebo som slepá?...
    cacka Tak asi hej...mne sa e-dane aktualizujú pri každom otvorení...
    adam Ďakujem, aktualizovala som, a je to tam...
    Žabinka mne sa tiež aktualizuje pri otvorení, asi to bude dáka chyba.. skús ísť cez drsr.sk, prihlás sa, a nájdeš to v katalógu formulárov, tiež pod DPH.. dáš načítať, klikni na kontrolu a oprav chyby, ak vyhodí, pred tým ako odošleš..
    adam V podanom KV nevidím vypísané žiadne údaje, ako ich mám načítať...???
    adam Export xml som uložila na plochu, otvorila v edane KV, dala načítať subjekt, boli tam údaje platitela, dala som kontrolovať, vypísalo udaje korektne vyplnené, dala som odoslať, ale keď som otvorila v edane v podaných dokumentoch KV, neboli v ňom žiadne číselné údaje. Ako mám načítať dáta z xml súboru KV, ktorý mám na ploche počítača?
      zbaliť

    Vie mi niekto poradiť ako sa posiela kontrolný výkaz z programu MRP DOS, verzia 8.02.00 ? Ďakujem

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.