Zavrieť

Porady

Ako efektívne hľadať prácu vo vzdialených krajinách?

Zdravím,

mám 21 rokov a 3 ročnú prax na vedúcich pozíciach v 4 a 5star hoteloch na Slovensku a v Rakúsku, plynule hovorím anglicky, nemecky a poľsky, takisto ovládam vysoké štandardy guest-service a F&B štandardy. Momentálne by som chcel skúsiť prácu v niektorej zo vzdialenejších krajín - Kanada, Čína, Japonsko, SAE, USA a pod. Vie mi niekto poradiť ako efektívne hľadať prácu v týchto krajinách, príp. ktoré agentúry osloviť? Ďakujem!
taiko hmm, len taka otazocka pomimo. to si na veducej pozicii zacal ako 18-rocny a za 3 roky si vystriedal viacero veducich pozicii?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Urcite je najlepsie oslovit agentury, ci urady prace z danej krajiny. Alebo hladat inzeraty na domovskych weboch.
    Kedze ovladas jazyky, si v obrovskej vyhode, ze mozes oslovovat priamo firmy a pracu si najst sam.
    Na nase, slovenske agentury by som sa nespoliehala, lebo aj oni,ak ponukaju nejaku pracu, tak zvacsa su iba sprostredkovatelia,alebo si sami vyhladavaju na weboch a iba "posuvaju" dalej, za co pytaju nemale peniaze. Vo vacsine vyspelych krajin zaujemca o pracu neplati,ale plati iba firma, ktora zamestnancov hlada.

    Ako efektívne hľadať prácu vo vzdialených krajinách?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.