Zavrieť

Porady

Nainštaloval som si hru The godfather a potrebujem pomoc

ide o to že hru spustím dá mi tam text a potom začne to blikať cela až do hlavneho menu a potom vyhodí že riešiť problem alebo skončiť tento program nechápem to čo stým mám robiť už som to mal raz v pc a šlo to v pohode
3 komentárov     zbaliť
misoft Málo údajov. Aký OS? Parametre PC, grafika? Nerobil si upgrade ovládačov? PC spĺňa požiadavky hry?
Lukas Vetrak pc os 4GHz 4gb ram 32 bit operačný sistem grafika 2 gb ešte dačo treba win bol preinštalovany lebo už mu trochu jebkalo možno je dáky ovládač zlý alebo není tam čo ma byť
misoft Ak je to stolný PC - stiahni si ovládače GK na tvoju kartu a OS. Potom v Správcovi zariadení si vyber svoju GK a daj Aktualizovať ovládač a podstrčíš ten, ktorý si stiahol. Ak je potrebné, preinštaluj aj hru (neboj SAVE sa vždy ukladá inde) a ak treba potvrď aj inštalácie DirectX-ov! Je možné, že práve tie DirectX-y ti robia šarapatu - program - hra nie je schopná detekovať GK a nastavené rozlíšenie a preto spadne.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    Nainštaloval som si hru The godfather a potrebujem pomoc

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.