Zavrieť

Porady

odrážadlo pre 5.ročného chlapca

prosím o radu pri výbere vhodného odrážadla pre 5.ročného chlapca - uprednostňujem vlastnú skúsenosť s konkrétnou značkou - plusy aj mínusy.Ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

    nika.sum
    Ak mate nejaky starsi bicykel odmontujte pedale. Nas maly sa tak za ani nie dva mesiace naucil udrzat rovnovahu v troch rokoch a zacal bicyklovat bez pomocnych koliesok. Alebo su teraz uz dostat kupit bicykle kde sa daju odmontovat pedale a spat namontovat.
    Mirka.V ja už by som 5-ročného posadila rovno na bicykel. naši obidvaja v 3rokoch vedeli už bicyklovať bez pomocných koliesok. 5-ročný sa to naučí podľa mňa veľmi rýchlo .... párkrát za ním pobehnete ... a na konci domu už fičí sám :-) držím palce
    nika.sum zalezi od dietata, nas ked bol malicky tie odrazadla len zacinali, pedaloval na trojkolke od 18 mesiacov, 2-rocny na bicykliku ale ked som chcela dat dolu kolieska sa jedoval, preto sme spravili odrazadlo a bezbolestne, bez jedu a bez akehokolvek padu mu to islo za kratky cas a hlavne sam sa pytal na bicykel. Kamaratkin syn ma teraz 8 a ani za ten svet nechce bez pomocnych a kedze je velky, tak nebicykluje a skusali sme vselico. Preto ak sa to nebude dat tak ako navrhuje Mirka V. - co si myslim by bolo teraz najlepsie, tak zbytocne kupovat odrazadlo, bolo by to naozaj len na chvilocku...

    cacka je offline (nepripojený) cacka

    účtovník, mzdár cacka
    Tiež som toho názoru, že 5 ročné dieťa už má sedieť na bicykli. Čím skôr sa naučí bicyklovať, tým lepšie. S väčšími deťmi je to omnoho horšie...

    odrážadlo pre 5.ročného chlapca

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.