Zavrieť

Porady

Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa bodov

    lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

    lujza.j
    prečo si nešiel skôr?....tak pošli niekoho z rodiny....
    5 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    buchač Ja by som svoje Ferrari len tak hocikomu do ruky nedal ....
    lujza.j buchi...nehovor...že by si nikoho z rodiny...tiež by som trpela...ale...tiež musím ísť tento mesiac...
    aleksandra96 mam 6 tyždnov zasadrovanu celu nohu a nevedel som že budem mat zranenie.Sorry. A z rodiny nema nik vodičak a kamoš može až ten šiesty den
    buchač Deň hore - dole ...

    Ale bacha na zákon http://automoto.cas.sk/clanok/190722...a-vyse-300-eur

    Zatelefonuj na pracovisko a objednaj na kontrolu .
    lujza.j no z tvojej otázky nie je zrejmé že ty máš úraz...operácie bývajú aj plánované....
      zbaliť

    peterkos2 je offline (nepripojený) peterkos2

    peterkos2
    Jazdím na služobnom aute a minulý rok sme nejak neustriehli STK,EK a išiel som cca 3 týždne po termíne.Nič sa neudialo na moje prekvapenie.
    Samozrejme že som mal šťastie-keby ma boli zastavili policajti,ťažko sa vyhovorím
    vicktor Podobne. Druhe moje auto si "privatizoval" syn, ale o termin kontroly sa nestaral. Dvojtyzdnove omeskanie bolo bez problemu. Ale v telke/novinach boli publikovane pripady o pokute uz na druhy den... To lekarske potvrdenie si vypytaj.

    viktorviktor je offline (nepripojený) viktorviktor

    viktorviktor
    Okresné úrady majú v stk hokej /pre istotu si pýtaj od lekára potvrdenie odkedy dokedy si bol PN/, staniciam tk je to jedno - kontrolujú technický stav, nie lehoty, keď ťa nezastavia tak sa nič nedeje, keď dodržiavaš zákon tak preprava na kontrolu na prívese, 10% neplatí zákonné poistenie, koľkí nemajú stk
    Richard Áno STK platnosť a neplatnosť nerieši. Policajtov nebude zaujímať PN, jedine že sa na základe toho zľutujú, ale stretnúť ich by bola smola.

    konči mi STK aj EK som po operacii a neviem sa dostavit až 6 dni po platnosti starej.Hrozi pokuta aj v tom pripade

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.