Zavrieť

Porady

nechladenie chladnicky

Chladnička komb. Samsung RL34SCPS

chcem sa opytat na zavadu nechladenia vrchnej casti chladnicky.spodok mrazi a vrch ostava nechladeny.nechladi potraviny aj ked bola chladnicka rozmrazena.dakujem za odpoved.
7 komentárov     zbaliť
buchač Daj mi adresu , poviem kámošovi ...

Ak bude mať čas , dôjde sa pozrieť ....
buchač Kua drahá oprava by bola ...len cesta z KE by bola solídna suma ...

Tým predchádzajúcim somchcel naznačiť , že sa obráť na opravára ....---
lujza.j kolko motorov?ak dva mohol odísť motor...ak jeden termostat....tak či tak opravára treba...
kopretinka ježiškova levá noha........si kompletný? dávať na net adresu aj telefón???
taiko chladnicka je dvoj kompresorova, alebo jednokompresorova?
juma 1972 jednokompresorova
misoft Je to asi jednokompresorová..... http://www.testfreaks.co.uk/fridge-f...ung-rl-34scps/
"The Samsung RL-34SCPS features a freestanding refrigerator, fridge over freezer, total volume – 290 liters, fresh food volume – 200 liters, freezer volume – 80 liters, auto defrosts, digital display, electronic control, silver – stainless steel, 4 glass shelves, vegetable bin x 1, freezer bins x 3, egg storage, beverage shelves, spill proof shelves door opens to right, with light, single motor, SILVER in colour, annual energy consumption of 345 kWHrs" -----> It is run by single motor.<
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    juma 1972 prave ze nie.mzslel som ze sa roztopil lad a bude fungovat,lebo je len jednomotorova,nepretlaci studení vzduch,neviem co sa stalo...
    taiko zmaz si tu adresu a tel cislo, lebo budu zneuzite
    erik555 skor som narazal na tvoju vetu "nechladi potraviny aj ked bola chladnicka rozmrazena"....pri kombinovanej chladnicke, kde nie je v chladiacej casti mraziaci box, tak ta sa nerozmrazuje. Funguje to automaticky, kedze v chladnicke nie je minus XY°C. Rozmrazuje sa mraznicka, ak nie je No Frost Kazdopadne je nutne zavolat odbornika, aby sa na to pozrel...
    juma 1972 dik
      zbaliť

    taiko je offline (nepripojený) taiko

    Som, kto som taiko
    1. skus skontrolovat ci Ti funguje senzor vo dverach. Ak senzor nefunguje, ventilator, co fuka studeny vzduch z mraznicky, je zastaveny a studeny vzduch do chladnicky neprudi
    2. Skus chladnicku kompletne rozmrazit (aj mraznicku).
    3. Problemom moze byt aj zapchaty odvodnovaci otvor

    to su postrehy z fixya.com

    nechladenie chladnicky

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.