Zavrieť

Porady

Dodatočný kontrolný výkaz, oprava chyby?

Dobrý deň, zistila som, že v som v kontrolnom výkaze neuviedla leasing, program mi to nezobral, ja som na to prišla až teraz, že to v KV nie je...pri vypĺňaní dodatočného KV vypisujem len tie chýbajúce údaje? alebo prípadne tie čo opravujem? lebo ja som myslela, že ho dam nahodím celý, ako som ho poslala a doplním tie chýbajúce faktúry, ale tak mi to stále vypisuje chyby, že mám opraviť aj tie faktúry, čo už som mala v riadnom KV a bez tých mi to nejde odoslať...dakujem
Kód opravy viem, že mám dať dvojku, ale neviem či dať len ten chýbajúci LZ alebo celý správny s opravou

Neviem zmažať prístevok, už som prišla na to, píšu sa len opravené alebo doplnené údaje...
Naposledy upravil vjejka : 03.03.14 at 14:37 Dôvod: doplnenie
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    avalik je offline (nepripojený) avalik

    avalik
    musis tam uviest chybny riadok a oznacit ho 1
    doplnit spravny riadok - oznacit kodom 2
    vjejka ďakujem, to viem, len ja som to tam neuviedla vôbec, takže som tom dala ten nový riadok, kód dva, tak je to aj v poučení. Len som pozabudla na to, že do výkazu ide len to čo opravujem, nie celý všetko, tak ako je to väčšinou, preto mi to stále hlásilo chyby a chcelo to opraviť.

    Dodatočný kontrolný výkaz, oprava chyby?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.