Zavrieť

Porady

podavanie dppo cez financna sprava.sk

Chcela by som vediet ci vam ide podavanie danovych priznani cez finacnu spravu? ja som isla cez katalog sluzieb, vybrala som danove priznanie, nacitala z uctovneho programu, dala kontrolu a podala cez ez a nic...aj 2x som to skusala...neviem kde robim chybu...poradite?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

    Dáša_
    Sice neviem poradiť, ale chcela by som poprosiť. Všetci, čo máte s FS problém, skúste napísať aj priamo na ich FB https://www.facebook.com/FinancnaSprava?ref=profile Lebo potom sa tam len vychvaľujú, ako zvládli podávanie KV bez problémov a ako všetko funguje.

    Fakt by mali o tomto všetkom vedieť a nie sa len tváriť, že je všetko na jeden gombík
    7 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    striebro1 kv sme nejako podali...to bolo oukej...len priznania nejdu....
    JAJA11 trba si vraj nainštalovať e-dane pod Javou... tam to vraj ide.... ja som zatiaľ neskúšala
    striebro1 nejako nam to nejde....))) ale co nam islo je oznamenie o predlzeni lehoty podania..)))) snad do juna to bude v pohodicke...
    volali sme na help desk, nieco nam poradili ale furt nic...aj sme stiahli javu aj nanovo nacitali hesla ci co a furt nic....takze do juna mame cas...))))
    hanelie skúšala som cez javu - nejde , pracne som všetko nahadzovala, lebo export z alfy neberie) , zajtra opäť žeravá linka s krosom a s edane ja si už začínam myslieť, že to je cielené zo strany FS robiť paniku
    vodniksro dnes som nepodavala nic, ale vcera som posielala cez fin. spravu DPPO, Suvahu, Vykaz ziskov a strat a bez problemov. Mame podpisanu dohodu, nemame zaruceny el. podpis.
    striebro1 posielala si to cez katalog sluzieb? ci cez katalog formularov? pouzivas mozillu?
    hanelie uf , všetko poslané cez FS , java edane zatiaľ nejdú vraj kvôli tomu, že mám XP
      zbaliť

    martina2006 je offline (nepripojený) martina2006

    martina2006
    ja som dnes podávala cez stránku finančnej správy, DP aj výkazy a všetko mi prešlo.
    5 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    striebro1 mas zep?
    martina2006 nie, podpisujem EZ
    šťastná aj poznámky k DP prešli?
    martina2006 áno prešli
    striebro1 dnes rano nam jedna fyzicka osoba presla...ale potom druhe uz nie....myslite, ze su taki busy???
      zbaliť

    vodniksro je offline (nepripojený) vodniksro

    vodniksro
    este ma teraz napadlo - viacmenej mi ide fin. sprava bez problemov cez mozillu, google chrome, blbne (kruti sa kruti a nakoniec sa poda, ale trva to dlho), ked robim cez internet explorer
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    striebro1 mne sa to cez mozillu krutilo krutilo krutilo ale nic nevykrutilo...najskor som myslela, ze je vikend..)))) fin sprava ma volno...ale ked ani vcera ani dnes...))))
    martina2006 ja tiež robím cez mozillu
    vodniksro a ktoru verziu? ja mam ak dobre pozeram 27.0.1
    striebro1 musim pozriet....myslis ze tam moze byt problem?kde to najdem??? uz som to objavila...aj ja mam verziu 27.0.1 pise mi ze pouzivate najnovsiu verziu
      zbaliť

    podavanie dppo cez financna sprava.sk

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.