Zavrieť

Porady

Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    marika1 je offline (nepripojený) marika1

    marika1
    V tom stĺpci, v ktorom sa urobila chyba, ručne sa dopíše(opíše) celý chybný riadok, kód opravy sa dá 1(storno údajov) a do druhého riadku sa napíše správny údaj a dá sa kód 2(správny, nový údaj). Nič iné sa do dodatočného nepíše, len chybný riadok a správny (nový) riadok. Mala som už tú česť, to robiť a prešlo to. Komunikovala som so správkyňou a žiadna chyba sa neukázala. Ani ona to nevedela ako to urobiť, tak bola ochotná so mnou komunikovať a hneď mi dala vedieť, že je to OK.
    milada s Potrebovala by som poradit s dodatocnym kontrolnym vykazom. Mam dve faktury, ktore potrebujem dostat z B1 do C2, robila som to tak, ze do B1 som ich nahrala s kodom opravy 1 zrusenie zaznamu a do C2 som ich napisala s kodom opravy 2 ako novy zaznam. Bolo mi od spravkyne oznamene, ze je to nespravne.
    avalik do komentara sa otazky nezadavaju, zaloz novu otazku

    Ako urobiť dodatočný kontrolný výkaz?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.