Zavrieť

Porady

Mám nárok na vrátenie dane ak už mám brigádu?

Dobrý deň,
chcela by som sa opýtať či mám nárok na vrátenie dane z volieb(ako okrskovy komisar) ak už brigádujem na dohodu o brigadnickej praci studentov a tam sa mi nič nesťahuje.
Vďaka
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    Ak sa pýtaš na rok 2014, závisí od výšky tvojich celkových príjmov v roku 2014. Ak nepresiahnu ročnú NČZD, daň zrazenú pri volbách ti vrátia v DP za rok 2014, ktoré budeš podávať v roku 2015.
    Tvoja priateľka Antonia Jendrišáková
    Akú daň chceš vrátiť, keď Ti zamestnávateľ žiadnu neodviedol. Zrazená daň nula, preplatok dane nula !!!!!
    6 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Katy a R z volieb - bola členkou volebnej komisie - tam mala asi nejakú daň zrazenú ..
    Antonia Jendrišáková Píše, že sa jej nič nesťahuje.
    Retuska nie,na normalnej brigade v roku 2013 mi zamestnavatel nic nestahoval nakolko som podpisala to vyhlasenie,ale ako okrskovy komisar som nepodpisovala nic,takze mi zdanili nejakych 6-7eur(kedze som bola 2x tak dokopy cca 14)
    Katy a R sprav DP typ A - dostaneš späť
    Retuska dnes som si ho akurat vyplnila,len neviem ci celkom spravne,na danovom mi to nejak skontroluju?
    Katy a R nie je to ich povinnosť (len dobrá vôľa?) - kontrolujú väčšinou formálne náležitosti - však ak si postupovala podľa poučenia - určite to máš dobre ..
      zbaliť

    Mám nárok na vrátenie dane ak už mám brigádu?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.