Zavrieť

Porady

Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

    kopretinka
    ale to nie je tvoja téma..........len zadávateľ môže posunúť úpravami v otázke......musíš dať nový komentár
    6 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    arizona Takze iba zadavatel,ak edituje, tak sa mu posunie vopred? Ak edituje niekto iny, tak nic??? Sa mi to moc nezda...ved edit ako edit :-)
    kopretinka iba zadávateľ.........ešte sa posunie otázka vtedy,ak moderátor v nej niečo upraví....
    arizona trochu neprakticke :-(
    kopretinka prečo.....tá funkcia posúvania je určená pre zadávateľa,nie pre cudzieho....
    arizona doplnila som komentar v teme,mozno si zadavatel vsimne to doplnene,ale tuto temu som zakladala preto,lebo som myslela, ze sa jedna naozaj o chybu...no, co uz? zas som o nieco mudrejsia .-)
    kopretinka ak si prečíta ten nový koment,tak hej
      zbaliť

    avalik je offline (nepripojený) avalik

    avalik
    ja ked chcem dat na svetlo doplnenie odpovede, tak vzdy dam komentar o doplneni, lebo inac zostava na povodej pozicii
    Tweety Prečo sa mi nezobrazí pridaný príspevok v neodborných témach medzi novými, napr. čo dnes na obed, srandičky.... ?

    Preco sa po editacii-doplneni odpovede "v Otazke" nezobrazi tema na prvej strane?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.