Zavrieť

Porady

Reklamácia poškodeného tovaru

V nemenovanom obchode s nábytkom som si objednal posteľ. Priplatil som si aj vykládku kuriérskou službou. Pri preberaní tovaru obal nevykazoval závažné poškodenie a tak som tovar prevzal. Hneď po odstránení obalu(fólia a kartón) som zistil že posteľ je úplne rozbitá a kurier už bol fuč. Teraz mi nechcú uznať reklamáciu. Ako mám postupovať? Mám svedkov že k poškodeniu neprišlo pri vykládke u mňa doma( kurier, manželka a syn). Posteľ je natoľko poškodená že musela padnúť z veľkej výšky, minimálne z kamióna.A ja mám 800 Eur v nenávratne za rozbitú posteľ... Za akúkoľvek pomoc ďakujem!
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    robo197 je offline (nepripojený) robo197

    robo197
    Ahoj, nakolko nikto nereaguje, ja len napíšem svoje.
    Pri prevzatí, a zistení hned si odfotil?
    Ak nie, je to horšie.
    Ak ano,je tam cas a dátum,ked si prevzala, a nato 10 minut už to je poškodene, pošli fotku do firmy, nech ti daju písomnu odpoved.A s odpovedom , ked budu proti výmene,už môžeš íst na SOI ku, len aby si mala doklad, že co a ako eviodoval ireklamaciu.Preco ti neuznaju, tam treba uviest dôvod.

    Ak nemás nafotene,napís, možno nieko aj na to ti dá odpoved.

    Na záver pre všetkých:
    všetko hned treba fotit!!!
    Llívia Alebo nahrávať na kameru - aj samotné otvorenie balíka.

    Reklamácia poškodeného tovaru

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.