Zavrieť

Porady

MRP - Vydané faktúry - e mail

Prosím Vás, dajú sa z MRP Win vydané faktúry zaslať e-mailom. Je tam pošta vo funkciách ale neviem to nastaviť. Poradí mi neaká chytrá hlavička ?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    lenkak je offline (nepripojený) lenkak

    Lenka lenkak
    MRP E-mail manažér

    Doplnkový produkt k našim účtovným programom, ktorý je určený na podporu obchodovania prostredníctvom Internetu. V spolupráci s našim Vizuálnym a Univerzálnym účtovným systémom Vám umožní:

    * Rozposielať objednávky, faktúry a predfaktúry v HTML formáte Vašim partnerom cez Internet. S týmito dokladmi dokáže
    dokonca na Vaše požiadanie zasielať aj Vami nascanovaný Váš podpis. Príjemca si potom tento doklad môže vytlačiť na svojej tlačiarni v takej kvalite, ako by ste ho tlačili Vy. To všetko môže robiť buď:

    - automaticky - program je spustený rezidentne a bezobslužne odosiela doklady príjemcom
    - hromadne ("ručne") - doklady odosiela na povel obsluhy

    * Podľa zvoleného filtra v adresároch účtovných programov dokáže rozposlať hromadne tú istú správu aj s prílohami (Vašu požiadavku alebo ponuku) cez Vaše bežné Internetové pripojenie.

    E-mail manažér sa pripája na Internet bežnou vytáčanou alebo pevnou linkou. Program ocenia hlavne tí užívatelia, ktorí si uvedomujú cenu a rýchlosť pri podaní bežných listov alebo kvalitu pri faxoch.
    E-mail MANAŽÉR 898,SK

    Terezap je offline (nepripojený) Terezap

    Terezap
    Lenka, prosím Ťa ako to mám uložiť do HTML súboru. Som mimo. A keď nemám
    e- mail mananžér spravím to vôbec? Moc ďakujem.

    lenkak je offline (nepripojený) lenkak

    Lenka lenkak
    Vieš spraviť aj bez Manažéra,
    spravíš fa, pôjdeš na Výstupy, ako predlohu si môžeš dať 06-HTML faktúra, nedáš ukážka resp. tlač, ale zvolíš Do súboru, zadáš si cestu kam Ti ju má MRP uložiť, necháš uložiť vo formáte html. OK. Dopíšeš si údaje pre mail-text. OK
    A pošleš ako prílohu cez svoj mail.

    Terezap je offline (nepripojený) Terezap

    Terezap
    Lenka, už som to spravila, presne podľa Tvojho postupu a funguje to. Ešte raz
    veľmi pekne ďakujem.

    MRP - Vydané faktúry - e mail

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.