Zavrieť

Porady

Padanie vlasov

Máte niekto problém ako padanie vlasov? Čo vám pomáha v tomto prípade? Kedysi som používala lopúchovú tinktúru alebo vývar z usušeného lopúchového koreňa (dostať kúpiť v špecializovaných obchodoch). Myslím, že mi to pomáhalo, čo máte odskúšané vy?
Usporiadat
bonita bonita

bonita je offline (nepripojený) bonita

na facebooku zalozene stranky: ZOPZ - združenie ochrancov a priateľov zvierat. ...viac
Ja mam 18nast a strasne mi zacali vypadavat vlasy,ale tak strasne moc ze este mesiac a nic nebudem mat na hlave ... teraz sa mi objavili problemy aj z vredami a obcas sa mi prejavi zapal mocovej trubice ... Môze to byt oslabenou imunitou alebo nieco take? Vred sa mi spravi ked sa poskrabem a hned sa objavi infekcia a zapal ... A potom samozrejme chirurg a vyrezavanie,ale tento krat to mam na prsniku ... môzu take nadmerne vypadavanie vlaou byt tymto spôsobene?
0 0
Nachtigal Nachtigal

Nachtigal je offline (nepripojený) Nachtigal

osôbka so zmyslom pre humor
Ahoj, hovorí sa, že všetko ide z krvi, preto si skús zaradiť každý deň do svojho jedálnička červenú repu "cviklu", ktorá čistí krv. Urob si takú cviklovú kúru, jedz ju ku všetkému, čím dlhšie ju budeš jesť tým lepšie!!!! Chce to cielené stravovanie a pevnú vôľu. Cvikla má aj karcinogénne účinky! Možno sa stratia aj tie zápaly a k tomu pridružené iné problémy! Je to vyskúšané - lekár bol prekvapený, krv vraj ako u bábätka!!! Nehovorím, že ťa to na 100pro vylieči ale určite pomôže. Na podporu rastu vlasov si kúp výživový doplnok - prečítaj si predošlé články k tejto téme,sú tu dobré rady! - vypíš si všetky prípravky a poraď sa v lekárni, choď do viacerých lekární, porovnaj odpovede a potom sa rozhodni! Na imuniitu je dobrý Koenzým Q10, echinaceový čaj. Si veľmi mladučká na také problémy aké máš! Prajem ti pevnú vôľu a rýchle zlepšenie stavu.
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

bonita Pozri príspevok
Ja mam 18nast a strasne mi zacali vypadavat vlasy,ale tak strasne moc ze este mesiac a nic nebudem mat na hlave ... teraz sa mi objavili problemy aj z vredami a obcas sa mi prejavi zapal mocovej trubice ... Môze to byt oslabenou imunitou alebo nieco take? Vred sa mi spravi ked sa poskrabem a hned sa objavi infekcia a zapal ... A potom samozrejme chirurg a vyrezavanie,ale tento krat to mam na prsniku ... môzu take nadmerne vypadavanie vlaou byt tymto spôsobene?
Objednaj sa na očné,zle korigovaná očná vada je veľmi často príčinou padania vlasov.
0 0
bonita bonita

bonita je offline (nepripojený) bonita

na facebooku zalozene stranky: ZOPZ - združenie ochrancov a priateľov zvierat. ...viac
Prispevok z 2.9. pisala moja dcera / to len pre tych co ma uz pod nickom poznaju - nemam 18/, som tu trvale prihlasena. Inak dakujem za rady pre nu.
1 0
erik555 erik555

erik555 je offline (nepripojený) erik555

Reklamka???
Terazka s Terezkou suhlasi?
Cim to je, ze nick zuzkabalkova a tereza.jakubcova maju po jednom prispevku a clenom prave od dnes? Zeby ta ista osoba
Naposledy upravil erik555 : 20.04.13 at 14:52
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

obyčajné vitamíny.... kúpiš jednotlivo....aspoň presne vieš akú dennú dávku dáš do seba....a ešte ušetrím
FORCAPIL predstavuje dokonalé zloženie vitamínov pre Vaše krásne vlasy a nechty.
Výživový doplnok pre rast a silu vlasov a nechtov
Dokonalé zloženie: L-cystín 150 mg, L-metionín 59 mg, zinok 7,5 mg (100 % ODD*), kyselina pantoténová – vit. B5 (300 % ODD), pyridoxín hydrochlorid – vit. B6 (100 % ODD*), kyselina listová – vit. B9 (100 % ODD*), vitamín D3 (100 % ODD*), biotín – vit. H (300 % ODD*).
2 kapsule ráno s veľkým pohárom vody. Odporúča sa užívať 2-4 mesiace.

30,83 €180KS

0 0
alexandra12345 alexandra12345

alexandra12345 je offline (nepripojený) alexandra12345

Mne velmi pomohlo, ked som začala jest surovu postruhanu zelenu listovu zeleninu, čím tmavšie listy, tým lepšie, najmä kel. Min. 400 g denne, čím viac, tým lepšie. Vlasy úplne prestali padať.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

dám sem keby niekto...
http://wanda.atlas.sk/vlasove-zazrak...sy/816695.html
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať