Zavrieť

Porady

Sú zvonové nohavice na mužoch ,,in" ?

Kúpil som si pánske hnedé nohavice Kenvelo. V predajni sa mi zdali fajn. Ibaže po skúšaní doma pred zrkadlom som zistil, že sa dole rozširujú. Nejak som zneistel a začal pochybovať, či takýto typ nohavíc je v dnešnej dobe ,,in". Aký je názor odborníkov - poraďákov?
8 komentárov     zbaliť
lujza.j Urcite su do zvona?... Mozno ze su dole siroke...cize taku liniu maju uz od hora...tak ich chod vratit...vymenit...
petrol Hore široké nie sú, v strede na kolenách sú užšie a dole potom znova širšie...
buchač Čo je to vlastne to ..." IN " ....???

" IN " je to , čo ružoví pupuškovia hodia na predvádzacie móla ???

Nuž , nie jeden si rozmyslí , či to " IN " na seba aj navlečie ...
petrol Hovoríš dobre, samozrejme, že nie všetko čo je IN by som nosil ... ale myslel som to jednoducho tak, že či je to v súčasnosti ok nosiť také niečo... napokon prečo to predáva Kenvelo??
sito Pozriem na svoj občiansky, a do kalendára, a čo nevidím, Kolumbus. Zasa niekto objavil AMERIKU ...
petrol O čom je tento Tvoj koment? Môžeš mi ho vysvetliť?
sito petrol, vieš, vie sa hovoriť, že to tu ešte nebolo. Ale to, čo si si ty kúpil tu už bolo. Dávno, či pradávno?

Inak, kedysi sa do občianskeho, bola to taká knižočka. Teraz, len karetka. Ale aj na tej je dátum narodenia, držiteľa, občana. Podľa toho dátumu si už niečo pamätám.

A meno, Kolumbus? Krištof. Vraj objavil Ameriku, ale ona tam už bola, aj ľudmi obývaná, že?

A Amerika je po Amerigo Vespuccim pomenovaná, vraj ju oboplával a zmapoval.

Vieš, tí prví vypadali trocha divne, ale nejaký rok - dva , či viac to vydržalo.



No už chápeš, veríš ...
sito Ak nie, tak ...

Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Numinoso je offline (nepripojený) Numinoso

    Numinoso
    Je to vec vkusu, mne osobne sa to nepáči, je to "stará škola."

    ale nosiť ich budeš ty, čiže je to na tebe, či sa páčia tebe... :-)

    ninka24 je offline (nepripojený) ninka24

    ninka24
    ak sa v nich cítiš dobre - OK, ale "IN" su dnes určite slim-ky...takže nejde o to čo sa práve nosí, ale tvoj subjektívny pocit!

    viktorviktor je offline (nepripojený) viktorviktor

    viktorviktor
    sú to zvonové nohavice - tzv. FLARED JEANS, nejde o obrovské zvony, len o mierne rozšírené nohavice, na Slovensku je in čierna myš :-)
    petrol Mal si skôr na mysli myš sivú, nie?
    viktorviktor nie, ale môže byť, skôr som myslel štýl Steve Jabs/a splynutie v dave “normcore”

    Sú zvonové nohavice na mužoch ,,in" ?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.