Zavrieť

Porady

Spotify - skúsili ste už? Ak nie, vyskúšajte!

Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
spotify.png  
Od decembra ja na Slovensku dostupná služba Spotify.com

Na desktope si momentálne môžete spustiť akúkoľvek hudbu dostupnú v ich databáze a ponuka je obrovská. V mobilnej verzii je dostupný len tzv. shuffle mode, čo je náhodný výber skladby od vybraného interpreta (čo niektorým môže aj postačovať).
Vyhlasujú že free verzia je s podporou reklám, ale jediné reklamy ktoré Vás budú stratávať sú upútavky na ich platené služby. Ja som si to osobne aj predplatil - cena 5€/mesačne. Mne tento model vyhovuje, ak sa im podarí splniť cieľ tak budú spokojní intrepreti aj používatelia. Ak nie tak asi smola, zatiaľ tvrdo bojujú o platených predplatiteľov. Cieľ majú 40 miliónov platených, zatiaľ sa im však podarilo získať "len" 6 miliónov predplatiteľov.

Niektorí používali Spotify zo Slovenska obchádzaním IP adries, ale teraz je to už dostupné aj u nás.

V archíve nájdete okrem hudby aj nahrávky relácii, napr. Ludek Sobotka či Lasica Satinský

Vyskúšajte a napíšte ako sa Vám služba pozdáva.

https://www.spotify.com
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
Pochváliť
Nikto neskúšal? Muzikanti kde ste?
0 0
zmurka zmurka

zmurka je offline (nepripojený) zmurka

Pochváliť
Je mozne tam pesnicku aj stiahnut legalne? Potrebovala by som par pesniciek ako hudobny podklad do domaceho videa a neviem, kde by som ich legalne mohla stiahnut a ako sa pohybuju ceny.
0 0

Porady, ktoré by ťa mohli zaujímať

Prihlás sa a sleduj na hlavnej stránke len Porady, ktoré ťa zaujímajú.

Podobné témy

  1. Príspevkov: 31, Posledný príspevok: 09.10.12
  2. Príspevkov: 25, Posledný príspevok: 24.02.11
  3. Príspevkov: 3, Posledný príspevok: 10.02.09
  4. Príspevkov: 3, Posledný príspevok: 05.12.08
  5. Príspevkov: 6, Posledný príspevok: 19.03.08