Zavrieť

Porady

Hladam investora

mkx mkx

mkx je offline (nepripojený) mkx

Zdravim Vas.

Hladam investora a sucasne partnera. Ide o vstupny kapital v celkovej sume priblizne 300.000,- SKK, ktory ma sluzit na rozbehnutie internetoveho portalu, ktory v tejto dobe existuje uz dva mesiace, je plne rozbehnuty ale zomiera na nedostatok financii.

Blizsie informacie podam v internej poste a osobnom stretnuti.

Vdaka
Usporiadat
dushan dushan

dushan je offline (nepripojený) dushan

Zdravim, ak este mate zaujem poslite mi vseky potrebne info (hlavne mieru zainteresovanosti potencionalneho "investora") na tuto adresu dielko@zoznam.sk
Dakujem a tesim sa na pripadnu spolupracu
Naposledy upravil dushan : 04.04.06 at 18:22
0 0
mdz79 mdz79

mdz79 je offline (nepripojený) mdz79

Tiez mam zaujem aj par web projektov za sebou - uspesnych.

Posli info na email 192004@gmail.com
0 0
malinano malinano

malinano je offline (nepripojený) malinano

mkx Pozri príspevok
Zdravim Vas.

Hladam investora a sucasne partnera. Ide o vstupny kapital v celkovej sume priblizne 300.000,- SKK, ktory ma sluzit na rozbehnutie internetoveho portalu, ktory v tejto dobe existuje uz dva mesiace, je plne rozbehnuty ale zomiera na nedostatok financii.

Blizsie informacie podam v internej poste a osobnom stretnuti.

Vdaka
ahoj, ak mas zaujem o investora tak mi napis na mail.
Rad sa budem podielat ak sa jedna o nieco zauimave
0 0
endrju endrju

endrju je offline (nepripojený) endrju

Kto rýchlo dáva, dvakrát dáva.

Posledné dve reakcie prichádzajú po viac ako roku od napísania prvých dvoch príspevkov.
0 0
meatfly1 meatfly1

meatfly1 je offline (nepripojený) meatfly1

O aky projekt ide? KONTAKTUJTE ma na lukosoft@inmail.sk
Dakujem
0 0
chlap chlap

chlap je offline (nepripojený) chlap

riadim firmu, ktorá prenajíma priestory ...viac
meatfly1 Pozri príspevok
O aky projekt ide? KONTAKTUJTE ma na lukosoft@inmail.sk
Dakujem
Tiež sa obávam, že WEB už asi zomrel po tom roku, odkedy bol príspevok pridaný, alebo minimálne je zbytočné pridávať príspevky zo strany záujemcov, keďže autor príspevku sa tu od pridania tohto príspevku už viac asi neobjavil
0 0
MIT MIT

MIT

http://mask-investments.blogspot.com/ oni investuju do cohokolvek a chcu len majoritu v dozornej rade.
0 0
smallinvestments smallinvestments
napis viac na smallinvestments@gmail.com, alebo kukni na www.small-investments.blogspot.com

mkx Pozri príspevok
Zdravim Vas.

Hladam investora a sucasne partnera. Ide o vstupny kapital v celkovej sume priblizne 300.000,- SKK, ktory ma sluzit na rozbehnutie internetoveho portalu, ktory v tejto dobe existuje uz dva mesiace, je plne rozbehnuty ale zomiera na nedostatok financii.

Blizsie informacie podam v internej poste a osobnom stretnuti.

Vdaka
0 0
Roman_ZA Roman_ZA

Roman_ZA je offline (nepripojený) Roman_ZA

Surne hladam investora na podnikatelsky zamer, blizsie info len na stretnuti. Vopred ziadam len o seriozny zaujem. Suma nie je zavratna, jedna sa o sumu 15000 EUR.
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
Roman_ZA Pozri príspevok
Surne hladam investora na podnikatelsky zamer, blizsie info len na stretnuti. Vopred ziadam len o seriozny zaujem. Suma nie je zavratna, jedna sa o sumu 15000 EUR.
Banka!
0 0
Roman_ZA Roman_ZA

Roman_ZA je offline (nepripojený) Roman_ZA

Banka? Sorry, keby sa jednalo o banku, nepisem asi sem! Banka neprichadza v uvahu... hladam investora!
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Ak máte vedomosť, čo sa deje s peniazmi, musíte uznať, že je problém čo s nimi. Ako uchovať ich dnešnú hodnotu. Čo bude po kríze ?

Akú hodnotu budú mať za rok, dva či tri. Ak ich uložíte v banke, koľko vám vynesú a aká je ich bezpečnosť.

Ponúkam zaručené zhodnotenie vašich peňazí najmenej o 16 % ročne, formou občianskej pôžičky. Pôžička by bola zabezpečená vecným bremenom na liste vlastníctva, alebo zabezpečovacím prevodom, alebo záložným právom na dobu dvoch až troch rokov.

Formu zabezpečenia zvolíme podľa veľkosti objemu peňazí. Jedná sa o zaručené zhodnotenie peňazí nie len v nominálnej, ale aj skutočnej hodnote v porovnaní s ich dnešnou hodnotou.

Podrobnosti si môžeme dojednať pri osobnom stretnutí. Po stretnutí logicky posúdite reálnosť a istotu zabezpečenia.
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Roman_ZA Pozri príspevok
Banka? Sorry, keby sa jednalo o banku, nepisem asi sem! Banka neprichadza v uvahu... hladam investora!
Duves asi nevie, že banku už máte za sebou. To dá rozum, nie ?
0 0
Roman_ZA Roman_ZA

Roman_ZA je offline (nepripojený) Roman_ZA

to jar88:

Sorry, ale nemam absolutne co zhodnotit. Fakt potrebujem ja financnu injekciu, aby som mohol rozbehnut biznis. A do financnictva sa trosku rozumiem a aj prave preto potrebujem investora, nakolko v tomto state nie je ZIANDA SANCA dostat peniaze na rozbehnutie, tu Vam nikto nepomoze. Jedine clovek, ktory ma vela penazi a je ochotny investovat a prave takeho ja hladam. Nezarucujem ziadne milionove zisky ani to ze sa nic nemoze stat, moze to je biznis. Ale s tym si je asi kazdy biznismen uz davno oboznameny...
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
Roman_ZA Pozri príspevok
to jar88:

Sorry, ale nemam absolutne co zhodnotit. ...
Snad založiť.

Roman_ZA Pozri príspevok
Fakt potrebujem ja financnu injekciu, aby som mohol rozbehnut biznis. A do financnictva sa trosku rozumiem a aj prave preto potrebujem investora, nakolko v tomto state nie je ZIANDA SANCA dostat peniaze na rozbehnutie, tu Vam nikto nepomoze. Jedine clovek, ktory ma vela penazi a je ochotny investovat a prave takeho ja hladam. Nezarucujem ziadne milionove zisky ani to ze sa nic nemoze stat, moze to je biznis. Ale s tym si je asi kazdy biznismen uz davno oboznameny...
Myslim si, že to riziko nemusi znašať žiadny investor bez zabezpečenia. I ked, ak je tvoj napad naozaj suprovy, tak sa niekto ohlasi.
No, maš ťažku situaciu. Už bolo ludi, čo to urobilo a z investicie zostali oči pre plač.
0 0
Roman_ZA Roman_ZA

Roman_ZA je offline (nepripojený) Roman_ZA

Jo mozne to je, ale spolieham sa na seba a cely biznis si budem viezt ja, takze v podstate by sa nemalo nic stat. Moje hlavne motto, ktore sa snazim presadit je sustredit sa viac na KVALITU ako na KVANTITU, pretoze aj tymto sposobom tu vela podnikatelov prichadza o zisky, pretoze sa snazia za kazdu cenu ist do obrovskych cisel a kvalita nikde.. ja to chcem presne opacne a verim, ze budem uspesny!
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
Roman_ZA Pozri príspevok
Jo mozne to je, ale spolieham sa na seba a cely biznis si budem viezt ja, takze v podstate by sa nemalo nic stat.
To nech ti teda napíšu takí, čo si to tiež mysleli.

Myslim si, že NIEKTO bude chciet vedieť o čom to bude. A ty nebudes chcieť vyzradit napad.
0 0
Roman_ZA Roman_ZA

Roman_ZA je offline (nepripojený) Roman_ZA

Urcite sa rad stretnem s clovekom ktory by to chcel financovat. A ano nechcem prezradit dobry napad, ale inak to nejde ak chcem musim riskovat. A ked aj poviem o co ide, nikdy nebude "ten" NIEKTO vediet ako tu pracu vykonavat, pretoze detaily si necham pre seba! Ale verim, ze to vyjde a konecne sa niekto najde. Alebo zeby sa uz nasiel?
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Roman_ZA Pozri príspevok
Urcite sa rad stretnem s clovekom ktory by to chcel financovat. A ano nechcem prezradit dobry napad, ale inak to nejde ak chcem musim riskovat. A ked aj poviem o co ide, nikdy nebude "ten" NIEKTO vediet ako tu pracu vykonavat, pretoze detaily si necham pre seba! Ale verim, ze to vyjde a konecne sa niekto najde. Alebo zeby sa uz nasiel?
Roman_za
Neviem či je vôbec možné, nájsť niekoho, kto vloží do cudzích rúk nejaké peniaze, ak nepozná váš zámer do detailov.
Ja som takto zháňal po známych a priateľoch a nenašiel sa nikto, lebo som nechcel prezradiť podrobnosti. Jeden z priateľov mi to jednoducho vysvetlil, že ako mi má veriť, keď ja neverím jemu, a to platí asi všeobecne u každého.
Hľadal som ďalej, ale prvých dvoch som presvedčil, až keď som prezradil pointu a podrobnosti. Ak chce niekto investovať peniaze do tvojho podnikania, znamená to, že sám asi nechce podnikať. Preto si myslím, že by nemal byť problém mu to prezradiť.
Je to jednoducho obchod a ten sa bez istoty, len na slepej viere robiť nedá.

Ešte jedna skúsenosť, ktorú som pri mojom zháňaní investorov zistil a treba s ňou počítať. Peniaze od súkromného investora sú podstatne drahšie, ako z banky. Je to 20 % a viac, alebo to stojí aj väčšiu polovicu zisku (nad 50 %).

Najviac ma na tom zaráža, ako ťažko sa dá získať človek, ktorý investuje napríklad cez burzu cenných papierov, skoro vždy na tom trochu prerobí, ale stále verí skúsenostiam, že sem tam aj trošku zarobil. Pritom ten cez koho slepo a hlúpo investuje, na ňom zarobí vždy.

Pripadajú mi, ako gembleri pri automatoch. Viera a optimizmus je pre nich záruka a logické zdôvodnenie zisku je nepravdepodobná utópia.

Skoro každý, kto si prečíta vašu, ale aj inú ponuku na investovanie, hneď zauvažuje, že to bude asi nejaký podvod. Určite sa podľa ich názoru, chcete dostať k cudzím peniazom a slušný zámer v tom nevidia.
Naposledy upravil jar88 : 04.04.09 at 08:21
0 0
Roman_ZA Roman_ZA

Roman_ZA je offline (nepripojený) Roman_ZA

To je pravda, moze to vyzerat zle. A je to aj skoda, pretoze mam naozaj chut robit to co ma bavi. A zobrat si cudzie peniaze.... ako mam dokazat ze mi o to nejde? To sa asi neda.. Ako vravim, len s clovekom ktory by mal naozaj zaujem by som sa rad stretol a porozpraval. A v podstate by nemal co stratit pretoze vec do ktorej by investoval by mohla byt v klude jeho majetok az dovtedy pokial mu to nesplatim do poslednej koruny aj s urokmi. Takze bat sa podvodu urcite nemusi! Vsetko je to o ludoch a vzajomnej dohode a porozumeni a obchodnej zmluve. Chcem robit konecne pracu kde nemusim posluchat ziadneho priblbleho sefa a mozem svojej rodine zabezpecit lepsiu buducnost. To je moja vizia, moj ciel. Dakujem za porozumenie..
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať