Zavrieť

Porady

Máte niekto skúsenosti s objednávaním oblečenia zo zahraničia ?

Konkrétne z tejto stránky
http://www.sheinside.com/
Neviete mi povedať ako je to v skutočnosti s poštovným , pretože je tam uvedené, že posielaju zadarmo, ale nejako mi to nesedí .
Ďakujem
cicufka davajte si pozor na stranku TWINKLE DEALS nic nieje take ako na obrazku
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Danielle369 je offline (nepripojený) Danielle369

    Danielle369
    Prečo ti to nesedí..vela stránok z číny posiela zadarmo...napr. Aliexpress...TinyDeal...
    Soňula Ja som si objednala cez sportdirect, ako prišlo mi všetko v poriadku, počítala som aj s 10 eur poštovné, ale bolo tam ešte niečo ako u nás " balné", to vyšlo na 12 eur, tak s tým som nerátala, všimla som si to, až ked mi prišiel tovar. Ale bola to aj moja chyba, ta položka bola uvedená, ale položiek bolo viac a po anglicky, tak som si to nevšimla.....aké máte skúsenosti s assos.com? Dcéra chce odtiaľ šaty, že doprava zadarmo, no niak sa mi to tiež nezdá...
    jslancik balné z SD? prvý krát počujem, a že som už párkrát od nich objednával, naposledy včera.

    Helik3 je offline (nepripojený) Helik3

    Aka som,taka som.Som jednoducho zena.Ked sa mi zachce smiat,smejem sa pojasena... ...viac Helik3
    ja si väčšinou cez ebay dávam filter-doručenie na SR, a mnoho dodávateľov, posiela zadarmo... nemala som problém.. platím len sumu uvedenú pri inzeráte, poštovné 0 €
    Ahoj, ja často objednavam zo zahraničia, asos.com, ebay, amazon, guess.com, lilijolie.com,...
    deha a do akej sumy sa neplatí clo?

    Máte niekto skúsenosti s objednávaním oblečenia zo zahraničia ?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.