Zavrieť

Porady

Kolko pytat za sal?

Chcem sa zbavit original Armani panskeho nenoseneho tensieho salu a nemam ani predstavu kolko si mam pytat.Poradi niekto?
Naposledy upravil arizona : 27.04.14 at 19:42 Dôvod: vratenie vymazaneho textu!!!
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    Opýtaj sa Paviela ....

    Armaniho nosia poväčšinou ružovučkí ....

    DOPLNENIE :
    Dcéra mi vravela , teraz som jej volal ( má v butiku ) , že u nich cca 60 € ...
    Kua , ale ja nie som teplý .....
    Naposledy upravil buchač : 27.04.14 at 20:00
    6 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Chobot V poslednej dobe mám normálne niekedy pocit, ako keby Richard vypísal súťaž o najstupídnejšiu otázku. Nie že by toto bola tá "naj", ale ďaleko k tomu nemá.
    avalik lenze tu uz nejde o kvalitnu databazu otazok a odpovedi ale o kvantitu otazok, klikacky a zdielacky, pozyvani odbornikov
    veronikasad Klikám na "odborníkov" - nechápem, veď mnohí z nich nenapísali na Porade ani jeden príspevok ...
    arizona mozno iba cakaju na svoju prilezitost. Mozno sa medzi nimi najde aj odbornik na Armaniho saliky :-D
    buchač Ja dávam odbornú odpoveď v Doplnení ...
    willma Veronika a čo keď ani jeden príspevok - veď oni sa za odborníkov považujú Veď si musia nejako reklamu spraviť. Ja som tam tiež - ale fakt je, že som už zopárkrát odborne poradila.Ale vážne - podľa môjho by tam mali byť skutočne len takí, čo dobre radia v odborných témach a nie jeden dva krát, ale malo by to byť limitované počtom dobrých rád a na návrh viacerých spokojných poraďákov. A nieže sa nominujem samusebasa.
      zbaliť

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.