Zavrieť

Porady

Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    Však to máš to isté, ako neplatenie poplatkov. Neeviduješ sa - neplatíš - platíš pokutu.

    Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

    mám svoj svet Peggynka
    Pýtaš sa ako súkromná osoba alebo podnikateľ? Podnikateľ tu:

    Ak sa platiteľ z určitých dôvodov omešká s platbou, Rozhlasová a televízna spoločnosť ho do 60 dní od zistenia tejto skutočnosti písomne vyzve k úhrade. Ak do 30 dní od doručenia výzvy platiteľ nereaguje úhradou služieb, k úhrade sa už započíta aj pokuta vo výške:

    33,19 € - ak zamestnáva od 3 do 9 zamestnancov
    66,39 € - ak zamestnáva od 10 do 49 zamestnancov
    99,58 € - ak zamestnáva od 50 do 249 zamestnancov
    132,78 € - ak zamestnáva od 250 do 999
    165,96 € - ak zamestnáva 1000 a viac zamestnancov
    Tak ako píše Chobot...
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    birosovaMSV Ako podnikateľ. Povinnosť vznikla 1.10.2013 teda platiť by mal od mesiaca 11/2013. Myslíte teda že to bude jednorázová pokuta alebo za každý mesiac?
    Peggynka Ja to chápem ako jednorázovku.Zvykne sa písať...za každý mesiac omeškania...Ale zákon by mali vyložiť tí,ktorým to prislúcha.
    MIŠO T hlavna vec, že ked bol v min. roku taky zhon na evidenciu, aj pre dochodkárov a viacnásobných koncesionárov, zaslal som im doklady o tom, že som asi 10 rokov koncesionárom na viacer miestach a žiadam o zrušenie platieb na jednom z nich. K dnešnému dnu sa nič nestalo a platim stále za viacere odber, miesta. - ale sankcie, tie si ustrážia
      zbaliť

    Aké sú pokuty za nedodržanie povinnosti evidencie na koncesionárske poplatky?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.