Zavrieť

Porady

Bankové poplatky

Chcela by som sa spýtať vo vo výpise mám takéto poplatky:
poplatok za generovanie výpisu
poplatok za doručenie výpisu
poplatok za vedenie účtu mohla by som to dať všetko na účet 568 ? Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    Všetko sú to bankové poplatky, takže podľa postupov účtovania je správny účet 568. PS. a na aký účet by si to chcela dať?

    maped je offline (nepripojený) maped

    maped
    Katka aj ja keď som začínala, tak som nad takýmito vecami rozmýšľala, ak keď to budeš účtovať všetko na účet 568 vždy si to nahrávam postupným zápisom nikdy nespočítavam všetky poplatky dokopy, lebo keď hľadáš chybu rozdiel na konci mesiaca-že Ti nesedí banka nájdeš to práve na poplatkoch.
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    katkap17 Ďakujem pekne
    Carsgirl Dobry den, musia sa poplatky uctovat postupne (2.7., 15.7....), alebo nie je chyba ak poplatky uctujem vzdy ku koncu mesiaca sumarne (k 31.7.)?
    Jarka 1 Môžeš aj sumárne. Nahádž si to do excelu a daj spočítať. Na jednom liste v exceli si nechávam vždy spočítať stĺpce za jednotlivé mesiace v danom roku.
    Carsgirl ved ja to mam vsetko zosumarizovane na bankovom vypise daj si to elektronicky a mesacne, a budes mat lahsi zivot
      zbaliť

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.