Zavrieť

Porady

Automatické Vypínanie Notebooku

Mám otázku, týka sa môjho notebooku : Ak spustím náročnejší program napríklad hru alebo kľudne aj hru v prehiadači tak po čase sa mi notebook vypne automaticky.. Nič nevypíše len je čierna obrazovka a vypne sa. Zapojený bol a plná batéria bola tiež. Nastavené v ovládacom panely to mám tak že by sa notebook nemal vypnúť nikdy aj ked sa prehrieva tak netuším čo sa stáva. Dakujem za odpoved.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    erik555 je offline (nepripojený) erik555

    erik555
    Ked sa velmi priehrieva, tak ho vypne. Ako dlho mas ten notas? Uz bol cisteny od prachu?

    BlackRoses je offline (nepripojený) BlackRoses

    Som aký som.... BlackRoses
    Bude to zrejme tým prehrievaním.... mám niečo podobné ale môj stroj má už 8 rokov a dožíva.. takže to už nerieším a na nejaké hry ho ani nepoužívam

    onidlo je offline (nepripojený) onidlo

    onidlo
    Spytam sa takto: po opatovnom zapnuti sa len prebudza, alebo nanovo zapina?
    Ak nanovo zapina, tak sa Ti urcite prehrieva a coskoro budes potrebovat novy...

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Mám otázku, týka sa môjho notebooku : Ak spustím náročnejší program napríklad hru alebo kľudne aj hru v prehiadači tak po čase sa mi notebook vypne automaticky.. Nič nevypíše len je čierna obrazovka a vypne sa. Zapojený bol a plná batéria bola tiež. Nastavené v ovládacom panely to mám tak že by sa notebook nemal vypnúť nikdy aj ked sa prehrieva tak netuším čo sa stáva. Dakujem za odpoved.
    Jednoznačne - vypína sa pre prehrievanie. Ani nastavenie na "nevypínanie" to neovplyvní - je to "poistka" NB proti totálnemu zničeniu.

    command je offline (nepripojený) command

    command
    Odporucam dat si ho vycistit tým bude odvod tepla taký aký ma byt a nebude sa prehrievat any vypínat a samozrejme notebook nepouzívať na makkých materiáloch ako je deka, paplon, matrac. Bud chladiacu podlozku alebo aspon knihu podlozit aby mohol nasávat chladný vzduch.
    dobry den da sa na notebooku vipnut automaticke vipinanie pri prehriani prosim dajte mi niake odpovede
    misoft
    Študuj!
    http://www.porada.sk/t216110-etiketa-porady.html
    "Zadávanie otázok

    Otázky zadávam samostatne, nie v rámci iných otázok alebo debát."
    Takže si POLOŽ svoju samostatnú otázku, ale najskôr je hore okienko s lupou - tak vyhľadaj, či sa to tu už nespomínalo.

    Automatické Vypínanie Notebooku

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.