Zavrieť

Porady

Majú mi po dvoch rokoch zákazu činnosti vrátiť Vp. Niekoľko krát som tam bola a vždy mi povedali niečo iné.

Čo mám urobiť aby som nečakala ďalšie mesiace kým sa rozhýbu. V pôvodnom rozsudku je napísané že som oboznámená že budem musieť robiť testy
Keď som tam bola osobne pichli mi do ruky ešte ďalšie papiere- že doklad o psychickej spôsobilosti ( psychologické testy) obvodná lekárka- stanovisko a nejaká skúšobná jazda . Už mám úocit že si zo mňa stielajú a mám vyjadrenie zn poistenie že slutok za ktorý mi dali dbaroky zákaz čonnosti sa nestal lebo som 5 rokov nemala žiadnu poistnú udalosť. Právnik dnes na to pozeral ako blbý a chytila som nervy už aj z renomovaného právnika. Napísala som na polísiiu DOPr. inšp., nech mi dajú termín skúšok a to čo mám predložiť ( okrem všetkých posudkov čo chceli pred dvoma rokmi) ale neodpísali. ( Nebolo to za alkohol- ťukla som do auta- ale nevznikla ŽIADNA škoda!) Alkohol riešil súd a ten mi ro už pred rokom odpustil ale doposiaľ VP nemam a sampozrejme nejazdím. Poradíte? aJ Už NIč INé- SPOˇM DOBRéHO PRáVNIKA LEBO MAM POCIT žE AJ KEĎ SPRAVIM SKUSKY NA 101 BODOV Z 50 BUDE TO ZMANIPULOVANE.
Naposledy upravil Lnovakova.tangis : 08.05.14 at 07:42 Dôvod: SOM ZŤP!!!!!!!!!! a invalidná dôchodkyňa.
Téma je uzavretá.
Usporiadať podľa času

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som taiko
fuuha nejake zmatocne info. ....Nebolo to za alkohol.....Alkohol riešil súd a ten mi ro už pred rokom odpustil.....skutok sa nestal.......
Lnovakova.tangis pRESNE. Y bztu som vzsla po flame, v teplakoch pred droma rokmi, lebo pred flamom som yaparkovala pri smetiakoch. &&&&&este okolo obeda som toho mala dost v sebe. Smzskla sa mi noha a troska som tukla dop dodavkz ( ja mam ubohe clio). majitel tam nebol a ti yamestnanci okolo sami svalnati vzxchodnari yacali sprosto nadavat, schovala som sa im za rok a po 10 minutach som sa vratila. Bola tam policia, dala mi fukat, vzali ma dobasy ihned a sudkyna mi dala dva zakayz a rok podmienku. Za alkohol. ( vp som samozrejme uz nemala ani nejazdila) po 3 mesiacoch ked mi prislo za ma mam si zaplatit pszchologicke poradensktvo, soniest papier ze nie som zavisla- okamzite som to urobila- do bol 06/-08.2012. V auguste koncom mi dosiel papier na prejednanie priestupku a havarie ktoru som vtedz akoze tam tuknutim sposobila. Vzjadrenie poistenie: 5 rokov dodnes ziadna poistna udalost. Zo sudu mi po roku papierovo VP vratili, na pisali ye som sa osvedcila a policajti nic. Papiere tam maju a uz sa tam zastavovat nemienim- lebo nahodou bz som na policii sposobila dalsiu akoze skodu!!!!!!!!!!

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
Sorry .....
Ale ako to teraz čítam , nejak mám dojem ,že si aj dnes po fláme ...alebo po nejakom dobrom matroši ...
Lebo nasraný človek píše súvislé vety ..

ALE k veci .

Čo sa týka priestupku a súdnych rozhodnutí , tie nechávam bokom .
Polícia rieši veci inak .
S políciou sa NEDOPISUJE !!!!
Na Dopravný inšpektorát sa chodí osobne .
Splníš všetky náležité povinnosti a následne dostaneš termín skúšok .
Naposledy upravil buchač : 08.05.14 at 07:17
4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
Lnovakova.tangis Čo prosím? Takže s policajtami sa dohovára osobne? Nie písomným royhodnutím ? To čo je za blbosť!!!!!!!!!! Moja dobra vola ale asi si policajt takt sorry ja po flame nis som odvtedz som si dala sama sebe zakaz pit ale kto to nema v poriadku v hlave nech mi prosim nepise.
Lnovakova.tangis A znova daj si brýle . Pokus bol ale vždz mi povedali nieco ine!!!!!!!!!!!!!
buchač Škoda , že si hudieš stále svoje ....
Ak sa takto správaš aj v osobnom kontakte na úradoch ( nedáš si povedať - poradiť ) , tak sa nečuduj , že narazíš .

Ochota z mojej strany aj bola .

...a ozaj , nie som policajt , ale to neznamená , že neviem ,čo je potrebné urobiť v takýchto prípadoch .
Nevraviac už aj o tom , že moja karta vodiča je čistá , o registry trestov ani nevravím .
Lnovakova.tangis Tak to sa čudujem lebo čo je to matroš som si uvedomila až ....a nemam s tym s tam skusenosti
a daj pokoj
  zbaliť
buchač Lui ...to ja viem ...pozrel som si dávnejšie profil .
Lenže kto nedostal darom ,v lekárni nekúpi .

...a aj preto ma už opustila trpezlivosť .

Sa potom nečudujem , že aj tí úradníci si idú hodiť mašľu , keď takéto stránky majú za okienkom ...

Majú mi po dvoch rokoch zákazu činnosti vrátiť Vp. Niekoľko krát som tam bola a vždy mi povedali niečo iné.

Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.