Zavrieť

Porady

Vie niekto, kde by som mohla kúpiť sexy oblečenie pre go go tance?

Hľadám kvalitné oblečenie na tancovanie.Som go go tanečnica a potrebujem stále nové oblečenie. Vie mi niekto poradiť, kde niečo také kúpiť. Pozerala som nejaké stránky ale väčšinou majú všade to isté, chcem niečo originálne.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa bodov

    lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

    lujza.j
    Odkial si ho kupovala doteraz.....alebo tvoje kolegyne....neviem ci su tu ludia s tymto džobom......a toho "oblecenia" zas tam tolko nie je.....
    Chobot Písala si mi v odkaze, že nechceš kupovať zo zahraničia, že máš zlé skúsenosti.

    Ja mám naopak veľmi dobré skúsenosti s nákupom cez eBay ( nie gogo oblečenia... , ale väčšinou elelktroniky). Ak to robíš intenzívnejšie a máš pravidelné vystúpenia, obávam sa, že sortiment ponúkaný v slovenských sex shopoch nebude dostatočný. Na tvojom mieste by som napriek tej nevôli kupovať zo zahraničia siahol na to zahraničie - predsa len ponuka je oveľa širšia.

    bodliak je offline (nepripojený) bodliak

    bodliak
    Ehm, ... a oni majú niečo oblečené ?
    Podľa mňa je to jedno, nikto nepozerá na šaty...

    Vie niekto, kde by som mohla kúpiť sexy oblečenie pre go go tance?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.