Zavrieť

Porady

program na strihanie pesničiek, ale zadarmo

ahojte pomôžete mi prosím chcem si zostrihať pesničku a nemám ten program tak či by ste mi neporadili nejaký program na strihanie pesničiek ale zadarmo
chcela by som nejaký program na skracovanie pesničiek Ďakujem
Naposledy upravil Dav : 05.02.17 at 15:12
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    rangl Pridávam sa, Audacity poslúži veľmi dobre, je to jednoduchý a prehľadný program. Akurát je tam menší problém s exportom do mp3, pokiaľ viem, tak je tam perdnastavené exportovanie do .wav
    misoft Omyl - prednastavený je ich formát aup. Ale dá sa to uložiť aj v mp3. Funkcia Exportovať a tam vybrať formát - je tam aj mp3.

    Tvaroska je offline (nepripojený) Tvaroska

    :) Tvaroska
    Ahoj, ja pracujem s programom audacity môžeš si ho tu stiahnuť: https://sourceforge.net/projects/audacity/

    vložíš pesničku, označíš čo chceš vystrihnúť a dáš delete

    Mr.40 je offline (nepripojený) Mr.40

    Mr.40
    Na jednoduché strihanie používam MP3CutterPlus. Nastavíš začiatok/koniec, odstrihneš, uložíš.
    Ing. Ľubomír Janoška
    Audacity, vie robiť všetko, čo potrebujem. Od nahrávania z pultu-usb cez ekvalizáciu, strihanie, prelaďovanie samplov, dozvuk na mieru... až po ukladanie v bežných formátoch.
    Naposledy upravil Ing. Ľubomír Janoška : 05.02.17 at 20:01

    program na strihanie pesničiek, ale zadarmo

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.