Zavrieť

Porady

Je možné stiahnuť späť podané odvolanie voči exekucii

Momentálne som mamička na MD,zaujímam sa o verejné dianie v spoločnosti a svojími vedomostami sa snažím pomáhať svojmu okoliu ...viac
Dobrý den, potrebujem poradiť. Dostala som exekučný príkaz na vymoženie stareho dlhu-pokuty. Podala som odvolanie. Podla mojích informácii sa súd musí vyjadriť do 60 dni. Je to pravda? Doteraz sa tak nestalo a je tomu už pár mesiacov, presne 5 mesiacov, kedy som doručila moje odvolanie exekutorovi. Exekutor mi povedal, aby som nemusela platiť poplatok vo výške 66 e, mám napísať, že beriem odvolanie späť, a tu vzniká problém, čo napísať a komu to doručiť, mám z toho miš-maš. prosím o radu, dakujem. Monika
Usporiadat
draik draik

draik je offline (nepripojený) draik

Súdny poplatok za podanie námietok voči exekúcii bol zrušený.
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
sasanaty sasanaty

sasanaty je offline (nepripojený) sasanaty

Momentálne som mamička na MD,zaujímam sa o verejné dianie v spoločnosti a svojími vedomostami sa snažím pomáhať svojmu okoliu ...viac
dakujem Dracik, zaujimavé je, že exekutor mi dal takúto radu, mal by vedieť, že poplatok je zrušený, idem ho kontaktovať, dam vedieť ako to dopadlo. Ešte raz vďaka.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft



On to možno aj vie. Ale! Tebe povie, že za to sa platí, že to podá za teba, ty mu máš dať lóve. No a už sú jeho!
Toť typický ťah takýchto kváziprávnikov....
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať