Zavrieť

Porady

mikrovlnka

Chcela by som si kupit mikrovlnku...Ocenila by som nejake odporucania. Uvazujem o funkcii teplovzdusnej rury (v mikrovlnke)...Co myslite oplati sa to? Ci je to zbytocnost, ktoru vobec nevyuzijem? Ide mi hlavne o to, ze pecivo skladujem v chladnicke, a potom ho zohrievam v obycajnej rure, ale to ju mam zapnutu aj 15-20 min. kym sa pecivo zohreje. Rodicia maju obyc. mikrovlnku, a ked si v nej zohrejem pecivo, tak je ako guma....
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    Itus
    Chcela by som si kupit mikrovlnku...Ocenila by som nejake odporucania. Uvazujem o funkcii teplovzdusnej rury (v mikrovlnke)...Co myslite oplati sa to? Ci je to zbytocnost, ktoru vobec nevyuzijem? Ide mi hlavne o to, ze pecivo skladujem v chladnicke, a potom ho zohrievam v obycajnej rure, ale to ju mam zapnutu aj 15-20 min. kym sa pecivo zohreje. Rodicia maju obyc. mikrovlnku, a ked si v nej zohrejem pecivo, tak je ako guma....
    Môj názor je taký, že pokiaľ máš dobrú rúru aj s teplovzdušným ohrevom, tak kupovať mikrovlnku s teplovzdušnou rúrou je zbytočne drahé. Aby si to kupovala len kvôli tomu pečivu, by si musela byť veľký labužník.

    Ak by si nemala trúbu s teplovzdušným ohrevom, tak by si mohla uvažovať o takej mikrovlnke. My máme pečivo v mrazáku a keď potrebujeme, tak hodíme do mikrovlnky na rozmrazovanie cca 1-2 minúty. Po zmrazení alebo 2 dňoch skladovania v chladničke z toho čerstvé pečivo aj tak nebudeš mať.

    Skôr by som Ti poradil mikrovlnku s grilom a prípadne funkciou Crisp. Ak mám staršie pečivo, dáme do mikrovlnky, zapneme gril na 5 minút a opečie nám to do chrumkava. Treba to potom hneď zjesť, lebo o pol hodinu to bude suché.

    Ale ak si ochotná vraziť do toho toľké peniaze, a vieš, že využiješ všetky funkcie, tak Ti v tom nič nebráni.

    Itus je offline (nepripojený) Itus

    Itus
    Ruru nemam teplovzdusnu...., kvoli tomu uvazujem o tejto funkcii v mikrovlnke a na strankach Nay som teraz nasla za 6tis. To sa mi nezda az taka palka...

    LubicaN je offline (nepripojený) LubicaN

    LubicaN
    ...keď už píšete o tých mikrovlnkách... Neviem, či sa mám obrátiť priamo na výrobcov... Nikde som ešte nevidela takú, čo by mala ovládací panel naľavo. S tým panelom by mi to bolo jedno, ale potrebovala by som takú, čo by mala dvierka (otvorené) napravo. Môj manžel totiž šikovne rozvrhol linku... Klasická mikrovlnka mi teraz zaberá veľa miesta keď je tak nešikovne otočená...

    Zita4 je offline (nepripojený) Zita4

    Zita4
    georeo
    ...keď už píšete o tých mikrovlnkách... Neviem, či sa mám obrátiť priamo na výrobcov... Nikde som ešte nevidela takú, čo by mala ovládací panel naľavo. S tým panelom by mi to bolo jedno, ale potrebovala by som takú, čo by mala dvierka (otvorené) napravo. Môj manžel totiž šikovne rozvrhol linku... Klasická mikrovlnka mi teraz zaberá veľa miesta keď je tak nešikovne otočená...
    A taká by ti nevyhovovala, ktorá sa otvára dopredu ako klasická rúra?

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    Itus
    Ruru nemam teplovzdusnu...., kvoli tomu uvazujem o tejto funkcii v mikrovlnke a na strankach Nay som teraz nasla za 6tis. To sa mi nezda az taka palka...
    Uveď značku a typ, kuknem sa na to.

    LubicaN je offline (nepripojený) LubicaN

    LubicaN
    "A taká by ti nevyhovovala, ktorá sa otvára dopredu ako klasická rúra?"


    Zitka, možno by aj vyhovovala, len som ešte nikde takú nevidela. Všade je len taká, čo keď je otvorená, má dvierka naľavo... Linku mám rohovú, len presne v tom rohu mám taký výklenok - akože komín, ktorý tam len zavadzia. Manžel ma chcel prekvapiť - objednal mi novú linku. Myslel to dobre, kúsok pracovnej dosky je pri sporáku, potom dvojdrez, zas kúsok dosky a potom ten nešťastný komín. Lenže ani na jeden z tých kúskov sa MV nevmestí. Teraz je mikrovlnka ľavou stenou opretá o komín a zasahuje do jediného možného pracovného miesta. Keby sa otvárala ináč, mohla by som ju o ten komín oprieť zadnou stenou a mala by som viac miesta.

    V Trenčíne máme super elekro, a pozerali na mňa ako by som chcela neviem čo... Kde takú mikrovlnku kúpim???



    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.