Zavrieť

Porady

Prechod z JÚ na PÚ

Mili kolegovia,
neviete náhodou, či vyšli nejaké nové postupy, usmernenia, príručky, brožúry, alebo čokoľvek iné k prechodu z JÚ na PÚ? Prípadne ak máte nejaký link, veľmi pekne vás poprosím.

Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    bea je offline (nepripojený) bea

    bea
    Posielam v prílohe Opatrenie MF k prechodu z JÚ na PÚ ako aj text, ktorý bol uverejnený v Poradcovi extra 3/04. Snáď Vám to pomôže.

    jess je offline (nepripojený) jess

    žienka jess
    Poraďte ak niekto viete nejaký vzorový príklad prechodu z JU do PU pre "šikovných začiatočníkov v PU". Našla som jeden v Poradcovi, ale po dvoch stranách som to už nechápala, kde vzali tie údaje. Boli tam také veci, že "vyčleň tovar, ktorý si síce ešte nezaplatil, ale už predal ". Preboha, nedá sa to obísť?! Však to by som robila mesiac len toto. Ďakujem za každú podporu pre nás začiatočníkov. A verím, že nie som sama, ktorá bude mať problém urobiť tento prechod z JU do PU.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.