Zavrieť

Porady

Výrobné číslo, prívesný vozík VIN

Dobrý deň, mám problém s prívesným vozíkom ( SPORT JACHT rok výroby 1989 ) kvôli neuznaniu STK z dôvodu pretože nemá VIN číslo na konštrukcii. VIN Číslo sa nenachádza ani v papieroch. Mechanik mi nechcel uznať STK.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

    Žabinka
    Obráť sa na Okresný úrad pre cestnú dopravu a pozemné komunikácie, tam ti určite poradia, ako postupovať.. A neporadili ti na STK? Prečítaj si aj toto: http://www.telecom.gov.sk/index/index.php?ids=11021
    Dannnielko Pracovník v STK mi povedal, že hi mám dať vyraziť. No VIN sa nenachádza v papieroch, ani źiadna kolónka.
    Žabinka Ak máš doklady od vozíka staršieho dáta, tak kedysi sa predsa neuvádzalo VIN, ale nazývalo sa to Výrobné číslo vozidla (karosérie).. To len v novších typoch dokladov sa nazýva VIN..
    Alebo si podaj dotaz priamo na ministerstvo dopravy, konkrétnu osobu si nájdi v tomto zozname: http://www.telecom.gov.sk/index/index.php?ids=3681

    kopeto je offline (nepripojený) kopeto

    kopeto
    Vlastní tiež prívesný vozík Sport Jacht zakúpený v roku 1986. Vo veľkom TP je uvedené len "výrobné číslo / rok výroby". Tento údaj sa udáva aj do protokolu o STK pre údaj VIN ! Výrobné číslo máte na konštrukcii prívesu . Doteraz neboli s STK-čkou žiadne problémy čo by sa týkali "VIN" čísla .

    Výrobné číslo, prívesný vozík VIN

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.