Zavrieť

Porady

Internet prestal prehrávať videá

Ahojte, poraďte mi, prosím!
Mám prenosný internet Orange Huaway a z jedného dňa na druhý mi prestal vo všetkých prehliadačoch prehrávať videá. Jeden deň sa motám na youtube a na druhý deň proste nič. Načítajú sa obrázky, ale video sa nenačíta - len biela, alebo čierna plocha tam, kde má byť video. V nastaveniach som nič nemenila. Skúšala som to cez Explorer, Chrome, Mozillu, ale výsledok rovnaký. Prosím, ak mi viete pomôcť, ako to napraviť, píšte to ako pre blbca...počítače a ja nie sme práve dobrí kamaráti... :-D
Ďakujem!
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Potrebuješ aktualizovať prehliadač...... Pretože YT odosiela už videá v html5 - bude to potrebné. Okrem toho ešte odosiela videá vo Flash - teda skontrolovať aj aktualizácie prípadných zásuvných modulov (Flash)....
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Tinytiny Ďakujem, vyskúšam!!! ale je možné, že by všetky tri prehliadače potrebovali aktualizovať naraz? Nejde mi to prehrať v žiadnom z nich...
    misoft No mám síce len NB a len dva prehliadače (ale používam len jeden), ale môj Ochránca Avast mi už kričal, že mám zastaralé pluginy pre flash (Adobe Flash Player i Adobe Flash Player Active [Pre Internet Explorer potrebné - inak neprehrá videá])
    Tinytiny Určite skúsim. Asi už skúsim čokoľvek, aj indiánsky šamanský tanec, ak to pomôže, lebo jediná ďalšia varianta je prehodiť PC zatvoreným oknom....
    Tinytiny Zabralo, ďakujem!!!!!
      zbaliť

    taiko je offline (nepripojený) taiko

    Som, kto som taiko
    1. aky mobilne zariadenie pouzivas? To mas nejaky Chujavej dongle a ten mas strceny do notebooku?
    2. vypise ti To nejaku chybovu hlasku?
    3. to video neprehra/nenacita vobec, ci ho nacitava len velmi pomaly?
    Tinytiny 1. Orange Huaway. Srandička s krátkym káblikom pichnutá do USB portu v PC.
    2. Nevypisuje mi to nič.
    3. Stránky sa normálne načítajú, aj obrázok z videa ukáže, ale keď na to kliknem, namiesto videa len čierny prázdny štvorec, ani ponuka play, proste NIČ!!! Takže video sa nenačíta vôbec.
    Za každú radu budem vďačná.
    taiko stiahni si SW TeamViewer na http://www.teamviewer.com/sk/index.aspx.
    Pripojim sa k Tebe na pc a pozrieme sa na to. Budes presne vidiet to co ja a nepotrebujes nic instalovat iba spustit. Pripojenie bude jednorazove a chranene PIN-om, takze sa niet coho obavat

    Internet prestal prehrávať videá

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.