Zavrieť

Porady

NEPLATENIE VYZIVNEHO

DOBRY DEN.Chcela by som poradit ohladom vyzivneho kedze otec dietata mi 9 rokov nic nedal namojho syna.Zdrziava sa v ceskej republike.Podala som neneho trestne oznamenie lenze mam taky pocit ze nikto stym nic nerobi a obcas chodi aj sem na SLOVENSKO.Kedy sa moze naneho vydat zatykac?Po akej dobe?Neviem uz nakoho sa mam obratit?
ivka70 Mas sudne rozhodnutie o vyske vyzivneho?
Kedy a kde si podala trestne oznamenie? Otec ma trvaly pobyt v CR?
V akom stadiu je vysetrovanie?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    DOBRY DEN.Chcela by som poradit ohladom vyzivneho kedze otec dietata mi 9 rokov nic nedal namojho syna.Zdrziava sa v ceskej republike.Podala som neneho trestne oznamenie lenze mam taky pocit ze nikto stym nic nerobi a obcas chodi aj sem na SLOVENSKO.Kedy sa moze naneho vydat zatykac?Po akej dobe?Neviem uz nakoho sa mam obratit?
    Na úvod:

    9 rokov si čakala?

    Až teraz si TO podala? Takže teraz je na ťahu polícia - tá musí zahájiť vyšetrovanie, podať návrh prokurátorovi na väzbu. Ten potom rozhodne o uvalení väzby a vydanie zatykača. Policajti bez tohto lajstra môžu len predbežne zadržať, nie zatknúť. Až so zatykačom v ruke ho zatknú.

    Za ďalšie - ak má trvalý pobyt v ČR - musia požiadať o súčinnosť orgány ČR - vydanie medzinárodného zatykača. Ak by ho dostali, český prokurátor by ho dal do vydávacej väzby - a to by o vydanie museli naši požiadať.

    Takže - podala si TO a teraz čakaj....

    bettylou je offline (nepripojený) bettylou

    :-)) bettylou
    no aj ked ho zatknu, max dostanes 30 perc, zo živ. minima, ak bude v base atd. a ked ti nezaplati tak si mozes vymahat a pri najhosom ti tu sumu zaplati stat, ked vobec
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    misoft Ak ho zatknú - nebude mať lóve na výživné - ona má možnosť požiadať o náhradné výživné .... http://www.upsvar.sk/socialne-veci-a...ml?page_id=227
    bettylou jou, len sa doži teho dňa
    arizona Ono, to pohrozenie basou je niekedy ucinne a dlznik radsej zaplati,akoby mal mat v papieroch nejaky takyto zapis, ze bol v base a pod. Len je divne, ze Sivia cakala 9 rokov. Takze Policajti sa mozno neponahlaju, ved ked vydrzala cele roky cakat, tak uz nejaky ten mesiac navyse pocka, nie?
      zbaliť

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.