Zavrieť

Porady

Telekom easy free - bezplatny internet po dobiti kreditu

Zdravim, nikde neviem najst informacie/podmienky o tejto akcii.
Problemy su nasledovne:
- rychlost bezplatneho internetu je u mna ~50Kbs - 7KB/s, co staci mozno tak na morzeovku a chatovanie(fb/hangouts/etc). Cize, aka tam je rychlost?
- neviem detaily ako tento bezplatny internet funguje s aktivovanym balickom surf. Stane sa nieco, alebo nic? Ak ano, co sa spusti/vypne/prepne?

Vdaka za kazdu info.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Onko je offline (nepripojený) Onko

    Onko
    Podmienky nájdeš na http://www.telekom.sk/osobne/pomoc-a...obilnej-siete/ v cenníku.

    Ten bezplatný internet je v štandardnej rýchlosti len 1000MB alebo 500MB, potom sa spomaľuje na 64/16 kb/s. Balíčky SURF sa vždy aktivujú na mesiac a ak v priebehu tejto doby si kredit dobiješ, tento fakt sa ignoruje do konca platnosti balíčka SURF. Potom, ak ešte neuplynulo stanovených 15 alebo 7 dní od dobitia, uplatňuje sa tento bezplatný internet.
    Naposledy upravil Onko : 18.06.14 at 15:11 Dôvod: Mal som tam nepravdivé informácie
    margaretiak Tych 100MB je limit pre dennu spotrebu ineho balicka
    Ale, cast toho, co som hladal som aj nasiel. Maju separatnu stranku na easy produkty.. easy.sk a tam je v podmienkach uvedene:

    "Po dobití kreditu o 10 € a viac je doba používania internetu zadarmo obmedzená na 15 dní/ 1000 MB a cena volaní do všetkých sietí v rámci SR je 9 centov/min. Po dobití kreditu o menej ako 10 € je doba používania internetu zadarmo obmedzená na 7 dní/500 MB a cena volaní do všetkých sietí v rámci SR je 10 centov/min. Po prenesení 1000 MB/500 MB dát bude rýchlosť sťahovania/odosielania znížená na 64/16 kb/s. Podmienkou získania výhody Neobmedzené volania Telekom na 30 dní zadarmo je aktivácia Easy cez web. Viac info v Cenníku. Porovnávané údaje platia k 1.4.2014."

    Takze netusim, ci mali vcera nejaku poruchu, alebo co. Ale po polnoci mi internet znovu naskocil na normalnu rychlost.

    Stale este mam jednu otazku. Ci aj ostatnym ludom skracuju surf balicek o jeden den. Nakolko v posledny den(24hod pred deaktivaciou) sa automaticky hodi na prenesenych 2GB a rychlost sa spomaly na 64kbps. Ako keby ma dopredu nutil si dobit kredit a predlzit surf.
    Onko Moja chyba, zle som si to pozrel, snažil som sa pospájať tie informácie z roztrúsených podmienok na webových stránkach, a pritom je to všetko pekne pokope uvedené v cenníku. Upravil som moju prvú odpoveď, aby som prípadných iných čitateľov nemýlil.

    Čo sa týka balíčkov SURF, s nimi nemám žiadne skúsenosti, ja len občas využijem ten internet zadarmo po dobití.

    Telekom easy free - bezplatny internet po dobiti kreditu

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.