Zavrieť

Porady

Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    miro1909 je offline (nepripojený) miro1909

    miro1909
    Bojnice poznám dobre, vrátil som sa odtiaľ pred týždňom, bol som tam už piatykrát, tento raz na tri týždne. Býval som zakaždým v Mieri, v porovnaní s ním je Lysec samozrejme o jednu hviezdičku luxusnejší- to bezpochyby. Väčšinu procedúr poskytujú priamo v Lysci, ale mokré procedúry a termálny bazén sú v Mieri, ktorý je prepojený s Lyscom spojovacou chodbou, takže ani v prípade zlého počasia nezmoknete. Bojnice môžem len odporúčať, či už prostredie, ale aj príjemný a ochotný personál. A na záver - ak Vám to zdravotný stav dovoľuje - odporúčam tanečné zábavy pri kaviarni Pod platanom - spomínam na ne dodnes...
    ldi Ďakujem Vám a už sa tešim..

    Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

    Kvaka
    Bojnice sú super, tiež som tam bola po úraze. Tak sa mi páčilo, že som bola ešte dvakrát ako samoplátca na týždeň. Pekné prostredie a milí ľudia, zdravotnícky personál na jedničku, najmä ten rehabilitačný. Uži si to.
    ldi Ďakujem...potom napíšem

    evika je offline (nepripojený) evika

    evika
    Stará téma, ale chcem sa spýtať či niekto bol v LD Tribeč. Oplatí sa.
    Chceli sme isť so tohto liečebného domu, ale počuli sme že je dosť ďaleko a na procedúry a jedlo sa musí chodiť.Takže neviem.
    Naposledy upravil evika : 26.06.17 at 06:12

    Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

    Terezia13
    Bojnice sú pekné, vo voľnom čase je aj kde ísť, chodievame a nám stačí aj že sa prejdeme po meste, niekde posedíme, veľmi pekné prostredie

    bodliak je offline (nepripojený) bodliak

    bodliak
    Poznám, ale býval som v staršom, kedysi vyhoretom dome Mier.
    Hoci mi v Bojniciach bolo moc fajn, v Lysci by mi bolo ešte fajnovejšie.

    Lysec: V ňom sme absolvovali vstupnú aj výstupnú prehliadku, je novší, modernejší, prepojený chodbou s Mierom, má Wifi...
    Kvaka 19.06.14 13:06 priradil do Porady

    Ahojte, má niekto skusenosti s kupelami v Bojniciach?V nedelu nastupujem do kupelneho domu Lysec.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.