Zavrieť

Porady

kontrolny vykaz - oprava ON LINE

Prosim Vas pekne-vyplnam kontrolny vykaz opravny za 52014
zle som uviedol dodavatela na fakture
uvadzam IC DPH,cislo faktury,ZD,DPH,sadzba (povodne udaje)
a kod 1 by som chcel uviest,ale neda sa mi rozliknut ta sipka
hore mam zakliknute "opravne" - preco to prosim Vas nechce,ako to opravujete Vy?
dakujem velmi za radu
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    emma01 je offline (nepripojený) emma01

    emma01
    Kód opravy zadávaš len pri podávaní dodatočného KV. Opravný podávaš do termínu na podanie, takže ho podáš so správnymi údajmi a pôvodný riadny KV DÚ nebude brať do úvahy.
    6 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    andrejucto uf tak som to asi pokaslal.. poslal som dodatocny-kde som vyznacil tak ako som pisal vyssie-kod opravy 1 a dal som tam povodne udaje, kod opravy 2 a dal som tam nove udaje.. no teraz je termin na opravny KV,a nie na dodatocny.. Dal som dodatocny lebo opravny mi nechcel zobrat ten kod opravy.. CO s tym teraz prosim,nechat to tak ,ci poslat im opravny komplet? som to zamotal
    JAJA11 ja by som požiadala o zrušenie toho dodatočného KV....
    andrejucto idem skusit,dakujem vam moc
    andrejucto No idem podat opravny cely nanovo,dodatocny zrusim-oznamenim elektronicky. Ale danove priznanie DPH uz netreba opravne podavat-vsakze? kedze danova povinnost sa nezmenila,ani suma v r. 21.. To sa len pri danovom priznani PO muselo vsetko naraz,ked sa opravoval vykaz,tak vsetko nanovo sa muselo podat,vsakze? dakujem velmi pekne,ako mi radite
    emma01 Ak sa ti v DP DPH nič nezmenilo, tak opravné DP z titulu opravy dodávateľa na faktúre, podávať nemusíš.
    andrejucto dakujem,pomohli ste mi
      zbaliť

    kontrolny vykaz - oprava ON LINE

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.