Zavrieť

Porady

Preprava psa na dovolenku do zahranicia

Ake mate skusenosti s prepravou psika autom do zahranicia?

Musi byt pes v specialnej prepravke,alebo moze byt aj volne v aute, napr.lezat na zadnych sedadlach,prip.lezat na zemi pod vedlajsim sedadlom od vodica?

Vsade citam iba take malo konkretne informacie,aby bol psik zabezpeceny,aby neobtazoval vodica,aby volne nepobehoval po vnutri auta a pod.
Usporiadat
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

13,50e v obchode ...akcia
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

avalik
luji, ak k tomu postroju nemas pas, tak sa da dokupit alebo vyrobit


zvlášť nemajú...prečo asi..naschvál
0 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

Luji, tak ho k nám daj na varovku...to by bola partia, labroš, kríženec vlčiaka a labroša a westík + moji traja dediči /neviem čoho ?/ = šialená rodinka, Kam sa hrnú Adamsovci :-D
0 0
Peggynka Peggynka

Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

mám svoj svet
lujza.j
13,50e v obchode ...akcia
Však si objednaj a vyzdvihneš si v predajni (Ružinov alebo Petržalka) za 1€
https://www.mall.sk/predajne
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

evuš
Luji, tak ho k nám daj na varovku...to by bola partia, labroš, kríženec vlčiaka a labroša a westík + moji traja dediči /neviem čoho ?/ = šialená rodinka, Kam sa hrnú Adamsovci :-D
evus, vy uz mate westika?
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

peggy už som
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

evuš
Luji, tak ho k nám daj na varovku...to by bola partia, labroš, kríženec vlčiaka a labroša a westík + moji traja dediči /neviem čoho ?/ = šialená rodinka, Kam sa hrnú Adamsovci :-D
Evuš...neponúkaj varovanie, lebo ti ho na zimu prinesiem na pár dní...ak by som išla zase do Múnichu na vánočné trhy
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Do hotela nikdy, alebo iba po fakt dobrých referenciách, na slepo nikdy. Nevystavila by som psa takej traume. Ja by som dala varovať iba do rodiny, kde ich pes je v koterci a o môjho sa budú starať prednostne. Ak je bytový, mal by mať bytové podmienky. Držať ho v dome. Najlepšie vo vlastnej rodine, ktorú pozná. Ale ako viem, tadiaľ nie vždy vedie cesta.
Nakoniec pes vie porozprávať, ako mu bolo. Menšie plemená radšej tam, kde sú deti vo veku ZŠ. Užijú sú si spolu.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

je to nezaplatenie ak máš takú rodinu....alebo priateľov ....ja som mala problém, ked sa mi brat ženil v apríly ...nakoniec sme dali klúče a prišla ho vyvenčiť dcérina kamoška s priateľom ich pozná...keby nie..neviem asi poprosím suseda...
1 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

lujza.j
je to nezaplatenie ak máš takú rodinu....alebo priateľov ....ja som mala problém, ked sa mi brat ženil v apríly ...nakoniec sme dali klúče a prišla ho vyvenčiť dcérina kamoška s priateľom ich pozná...keby nie..neviem asi poprosím suseda...
Výborné riešenie. Kedysi si susedia dávali kľúče od bytov kvôli kvetom a inej starostlivosti. Popolievať záhradu. Psa nakŕmiť. Dobrý sused je niekedy viac ako rodina, alebo priatelia.
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Prave som sa docitala na jednej stranke, ze okrem pasu a razitka od veterinara o zdr.stave treba mat aj nejaku okruhlu peciatku od Statnej veterinarnej spravy. Moja vetoska nic take nespominala...
Je to este stale aktualne? Potrebovali ste to niekto aj teraz?
Lebo ten prispevok co som citala je stary niekolko rokov...
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

arizona, podla toho, kde ides. nepisala si, kde. Do Chorvatska netreba.
pes potrebuje .
1.cip
2.platne ockovanie na besnotu
3. modry pas.
4. potvdrenie od veterinara do pasu, nie starsie ako 3 dni pred odchodom, ze je pes zdravy.

ja davam psa vakcinovat na srdcove cervy.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

avalik
luji, ak k tomu postroju nemas pas, tak sa da dokupit alebo vyrobit


Popruh som kupila...decku nepasuje...ja som neskusala/ dufam ze nie je debilna/....mne ano...som predpoklada,ze je to univerzal.....ale neviem ci mojmu chlapovi bude...takze vratit to nemozem....
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

to nema univerzalnu koncovku? Tiez to planujem kupit,ale teda radsej asi z eshopu,ak nebude pasovat, nech mozem vratit
0 0
Peggynka Peggynka

Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

mám svoj svet
Však si zmeraj (obkresli koncovku v aute a v obchode porovnáš).Na výrobku píšu,s ktorými typmi áut je to kompaktibilné.Na mojom mám,že všetky okrem Saab a Volvo.Aj hmotnosť psa uvádzajú.
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

No my mame 3ks nissan...kazdy iny....ide sa tym co nie je doma...pisala som mechanikovi...nevie ci su zasuvacie casti rovnake
0 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

lujza.j
avalik
luji, ak k tomu postroju nemas pas, tak sa da dokupit alebo vyrobit


Popruh som kupila...decku nepasuje...ja som neskusala/ dufam ze nie je debilna/....mne ano...som predpoklada,ze je to univerzal.....ale neviem ci mojmu chlapovi bude...takze vratit to nemozem....
uff, tak to som netusila ... mne pasuje (swift) ... neda sa vymenit za iny? ... ja som to mala spolu - postroj aj ten pas
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

som tu skúšala aj v kii, aj bmv....tiež pasujem.....myslela som si že je to univerzal...nie je...keby sme mali iné továrenské značky...ale rovnaké, len každý má iný model...čo už....vymeniť ...asi iba vrátiť a lehota je fuč...
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať