Zavrieť

Porady

Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    kn-alka je offline (nepripojený) kn-alka

    Jarka jméno mé :) kn-alka
    na čo presne myslíš? Ja som sa normálne prihlásila, aj mi vybehol zoznam klientov.

    ... ahha ... história komunikácie, ani katalog formulárov, ani uložené podanie.... nič - zaseklo sa
    8 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    lota prihlasit sa da a dalej nič
    Žabinka mne stále funguje úplne všetko..
    lota sa mas :-( hm len ako to pošlem ak mi to nepojde
    Žabinka skúsila som to v exploreri, aj v mozille, žiadny problém.. ostáva ti len skúšať...
    lota dik idem vyskušat,robim v opere
    lota v inych prehliadačoch to funguje to je zaujimave doteraz som s operou nemala problem
    lota stale mi ukazuje že nemam nainštalovanu podpisovu politiku menilo sa ničo dik za radu som zufala nepouživam ZEP
    lota mala som staru verziu ak niekomu pomože
      zbaliť
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    lota Požadovanu stranku nejde otvorit atd...
    blondy skús zreštartovať PC, mne to minule pomohlo
    lota v expoloreri mi to ide len budem asi musieť znova inštalovat podpisovu politika že ?
      zbaliť

    nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

    nika.sum
    no ja neviem, ani mne nejde...je tam nieco take, ze pozadovana stranka je bud zrusena alebo docasne nedostupna....vcera som podavala normalne...zobrazi sa to ked chcem vstupit po prihlaseni sa
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    lota aj mne to robilo ale už to ide...tak dufam,že to bude ok
    nika.sum uz ide....
    lota aj mne to už išlo ale taku malu dušičku som mala,že hruza ,asi posledny krat som to nechala posledneho :-(
      zbaliť

    Dav je offline (nepripojený) Dav

    Dav
    Funguje, cez Google Chrome som sa dostala na stránku, načítala DP odoslala, vytlačila DP DPH a potvrdenku. Bez problémov.

    witch je offline (nepripojený) witch

    človek milujúci a chybujúci witch
    Ahoj, mne funguje iba cez explorer, mozzila ho nechce otvoriť. a VIES nefunguje vôbec, mnohojazyčne sa ospravedlňujú.. Včera som úspešne spravila refundácie do DE, dnes som chcela do IT a nemám si kde overiť partita IVA. Ešte mám mesiac, tak to dúfam zfunkčnia..
    seven2 presne tak,mozzila dovidenia..ešte funguje cez operu...podľa mňa to celé pokazili

    Funguje vam stranka finančnej spravy?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.