Zavrieť

Porady

Čo by ste robili, ak by ste sa ocitli v takejto situacii?

Boli by ste rozvedena s dietatom o ktore otec prejavil zaujem pisomne, ale nestyka sa s nim. Odrazu dostanete od otca dietata cez e-mail pozvanku na daku akciu, kde ziada, aby bol i jeho syn budto vo vasej pritomnosti, alebo aby ste ho v ten den uvolnili. Prejde urcity cas a posle pozvanku este raz. Nahodou sa s nim v ten den stretnete a on vam odkaze, ze tam nebude, resp. sanca ze bude tak 50/50. Dolezita info ( predtym ho 2x chcel vidiet, ale raz bol chory a druhykrat s nim boli starki na vylete ). Čo robit v takomto pripade? O co mu ide?
6 komentárov     zbaliť
Chobot Dieťa má koľko rokov?
Mila123 o čo mu ide? nie je jeho otec?????prečo mu upieraš styk s dieťaťom???
Chobot TO som sa chcel aj ja spýtať od tris - prečo bráni otcovi, aby sa stýkal s dieťaťom. Veď keď ho chce zobraťč na nejakú akciu, tak nech si ho otec o nejakej dohodnutej hodine zoberie a potom o dohodnutom čase prinesie späť. Čo sa bojí, že malého otec predá?
tris Absolutne mu neupieram s dietatom styk, praveze ho moze kedykolvek vidiet. Staci sa len dohodnut. Problem je vsak ten, ze odkedy nas rozviedli, ani raz ho neprisiel pozriet. Opytal sa ako sa ma a tym to haslo. Raz ho chcel vidiet, no mal vysoke horucky a druhykrat sa pytal v ten isty den, ked uz bol na vylete. Odvtedy mal plno moznosti na opatovne stretnutie, no neriesil to. Teraz nas pozval a odrazu mi vravi, ze tam ani nebude. Mam podozrenie, ze nieco chysta. Preto sa pytam.
Mila123 koľko má syn rokov?
willma cica nehnevaj sa, ak je to tak ako u nás, že "otec" nevidel decko od jeho dvoch rokov a slečna už bude mať 13 a zrazu by prejavil záujem, tiež by som bola ale set sakra podozrievavá
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

    Katy a R
    o čo mu ide ? - No ja by som sa ho jednoducho na to opýtala!
    A možno si vstúpil do svedomia - a chce sa naozaj viac venovať synovi.
    A ak má nekalé úmysly ? - zistíš rýchlo

    Dav je offline (nepripojený) Dav

    Dav
    Na akciu by som išla s dieťaťom. A zhruba do veku 15 rokov veku dieťaťa by som ho na stretnutia s otcom nepúšťala samé. Hlavne, ak správanie otca dáva tušiť, že niečo hodlá urobiť. Napr. odísť s dieťaťom dlhodobo do zahraničia . Alebo trávi čas v krčmách, alebo dakde, kde to pre dieťa nie je zrovna najvhodnejšie. U "normálneho" rozchodu alebo rozvodu, ak je otec zodpovedný rodič a prostredie, v ktorom trávi čas s dieťaťom, nie je nevhodné, starí rodičia či ďalšia partnerka sú v pohode a dieťa sa tam cíti dobre, by som mu dala dieťa kedykoľvek.

    alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

    alaya1
    Pri styku dietata s otcom by si sa mala riadit rozsudkom sudu a svojim usudkom, co je pre dieta najvhodnejsie.

    Čo by ste robili, ak by ste sa ocitli v takejto situacii?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.