Zavrieť

Porady

Usporiadat
m.hladka m.hladka

m.hladka je offline (nepripojený) m.hladka

som
Bolo by dobre doplniť, prechod na EUR. Skúšal to už niekto?
0 0
Anja111 Anja111

Anja111 je offline (nepripojený) Anja111

m.hladka Pozri príspevok
Bolo by dobre doplniť, prechod na EUR. Skúšal to už niekto?
Vo verzii WIN Mzdy a personalistika (multiverzia) postupuješ nasledovne:
Skopíruješ aktuálnu firmu a pokračuješ v tejto skopírovanej firme.
Agenda - legislatívne zmeny - nastavenie 01/2009 - prechod na euro menu.
0 0
katka50 katka50

katka50 je offline (nepripojený) katka50

Skúšal už niekto vypočítať dovolenkové priemery zo IV.Q v Sk na I.Q v eure? Skúšala som najprv vypočítať priemery a potom urobiť prechod na euro, aj opačne a počíta bludy. Asi niekde robím chybu... Vie mi niekto poradiť?
0 0
Anja111 Anja111

Anja111 je offline (nepripojený) Anja111

katka50 Pozri príspevok
Skúšal už niekto vypočítať dovolenkové priemery zo IV.Q v Sk na I.Q v eure? Skúšala som najprv vypočítať priemery a potom urobiť prechod na euro, aj opačne a počíta bludy. Asi niekde robím chybu... Vie mi niekto poradiť?
Po prechode na euro dáš vo firme vypočítať dovolenkové priemery. Program vypočíta v Sk a oznámi aj prepočet na euro. Pri vyplácaní náhrad za čerpanú dovolenku, pracuje už len s priemerom v eurách.
0 0
m.hladka m.hladka

m.hladka je offline (nepripojený) m.hladka

som
Anja111 Pozri príspevok
Vo verzii WIN Mzdy a personalistika (multiverzia) postupuješ nasledovne:
Skopíruješ aktuálnu firmu a pokračuješ v tejto skopírovanej firme.
Agenda - legislatívne zmeny - nastavenie 01/2009 - prechod na euro menu.
Práveže to skopírovanie nemám (lebo v PU to mám), ale tu to neviem nájsť. Mám najnovšiu verziu WIN 6.00.004, ako skopírovať? Ď.
0 0
Anja111 Anja111

Anja111 je offline (nepripojený) Anja111

m.hladka Pozri príspevok
Práveže to skopírovanie nemám (lebo v PU to mám), ale tu to neviem nájsť. Mám najnovšiu verziu WIN 6.00.004, ako skopírovať? Ď.
Pridáš si novú firmu na mzdy. Obnovíš údaje z diskety (v Sk). Otvoríš novú firmu a potom pokračuješ, ako som opísala vyššie. Prejdeš do agendy. Klikneš na legislatívne zmeny, ďalej na nastavenie 01/2009 a nakoniec prechod na euro menu.
0 0
Monika Kováčová Monika Kováčová

Monika Kováčová je offline (nepripojený) Monika Kováčová

Anja111 Pozri príspevok
Pridáš si novú firmu na mzdy. Obnovíš údaje z diskety (v Sk). Otvoríš novú firmu a potom pokračuješ, ako som opísala vyššie. Prejdeš do agendy. Klikneš na legislatívne zmeny, ďalej na nastavenie 01/2009 a nakoniec prechod na euro menu.
Anja a prečo musí kopírovať a pridávať novú firmu? Ja som prevod urobila v pôvodnej firme, len som si pre zicher zálohovala údaje cez údržbu dát pred prevodom. Ďalej som pokračovala : Nastaviť sa do 01/09 výplatné obdobie.
POZOR! Musíš byť v zozname pracovných pomerov, až potom sa ti objaví v Agenda/Legislatívne zmeny/Prechod na EURO -....... kým som na to prišla... som sa riadne nahrešila...
0 0
tacasina tacasina

tacasina je offline (nepripojený) tacasina

Anja111 Pozri príspevok
Pridáš si novú firmu na mzdy. Obnovíš údaje z diskety (v Sk). Otvoríš novú firmu a potom pokračuješ, ako som opísala vyššie. Prejdeš do agendy. Klikneš na legislatívne zmeny, ďalej na nastavenie 01/2009 a nakoniec prechod na euro menu.
Môžem sa pripojiť ?
Tie legislatívne zmeny v agende nemôžem nájsť a mám stiahnutú najnovšiu verziu. Sťahovala som ju dnes ráno.
0 0
katka50 katka50

katka50 je offline (nepripojený) katka50

Anja111 Pozri príspevok
Po prechode na euro dáš vo firme vypočítať dovolenkové priemery. Program vypočíta v Sk a oznámi aj prepočet na euro. Pri vyplácaní náhrad za čerpanú dovolenku, pracuje už len s priemerom v eurách.
Áno, ale vypočítalo mi časť priemerov v SK a časť v eure. A ak som Ti dobre rozumela, v eurách prepočíta až pri spracovaní miezd. A ja potrebujem dať priemery na strediská pred spracovaním, aby vedeli pripraviť podklady k uzávierke.
0 0
tacasina tacasina

tacasina je offline (nepripojený) tacasina

tacasina Pozri príspevok
Môžem sa pripojiť ?
Tie legislatívne zmeny v agende nemôžem nájsť a mám stiahnutú najnovšiu verziu. Sťahovala som ju dnes ráno.
Už som to našla vďaka vyššie uvedeného príspevku od Moniky.
0 0
Monika Kováčová Monika Kováčová

Monika Kováčová je offline (nepripojený) Monika Kováčová

tacasina POZOR! ani ja nemohla...
musíš mať otvorené ZOZNAM PRACOVNÝCH POMEROV
potom AGENDA/Legislatívne zmeny.
0 0
katka50 katka50

katka50 je offline (nepripojený) katka50

tacasina Pozri príspevok
Môžem sa pripojiť ?
Tie legislatívne zmeny v agende nemôžem nájsť a mám stiahnutú najnovšiu verziu. Sťahovala som ju dnes ráno.
Prepneš na pracovné pomery-agenda-legislatívne zmeny.
0 0
Anja111 Anja111

Anja111 je offline (nepripojený) Anja111

Monika Kováčová Pozri príspevok
Anja a prečo musí kopírovať a pridávať novú firmu? Ja som prevod urobila v pôvodnej firme, len som si pre zicher zálohovala údaje cez údržbu dát pred prevodom. Ďalej som pokračovala : Nastaviť sa do 01/09 výplatné obdobie.
POZOR! Musíš byť v zozname pracovných pomerov, až potom sa ti objaví v Agenda/Legislatívne zmeny/Prechod na EURO -....... kým som na to prišla... som sa riadne nahrešila...
Dobrá otázka. Ja som sa proste tak rozhodla, aby som mala možnosť pracovať v oboch firmách, t.j. v oboch rokoch, a aby som si uchovala dostupné údaje v Sk a zároveň mala k dispozícii hneď aj údaje v eurách.
V januári mi už prepustili zamestnanca, takže som potrebovala pracovať s novým rokom a musela som vystaviť mzdu za január. V starom roku ešte potrebujem ukončiť RZD, Hlásenie...
0 0
Monika Kováčová Monika Kováčová

Monika Kováčová je offline (nepripojený) Monika Kováčová

Anja111 Pozri príspevok
Dobrá otázka. Ja som sa proste tak rozhodla, aby som mala možnosť pracovať v oboch firmách, t.j. v oboch rokoch, a aby som si uchovala dostupné údaje v Sk a zároveň mala k dispozícii hneď aj údaje v eurách.
V januári mi už prepustili zamestnanca, takže som potrebovala pracovať s novým rokom a musela som vystaviť mzdu za január. V starom roku ešte potrebujem ukončiť RZD, Hlásenie...
ááá sakra... kde mám ja hlavu???
0 0
tacasina tacasina

tacasina je offline (nepripojený) tacasina

Monika Kováčová Pozri príspevok
tacasina POZOR! ani ja nemohla...
musíš mať otvorené ZOZNAM PRACOVNÝCH POMEROV
potom AGENDA/Legislatívne zmeny.
A prepočíta aj sumy základnej mzdy ?
0 0
Anja111 Anja111

Anja111 je offline (nepripojený) Anja111

tacasina Pozri príspevok
A prepočíta aj sumy základnej mzdy ?
Prepočítalo všetko. Skús si urobiť prevod na euro a potom si skontroluj potrebné údaje.
0 0
tacasina tacasina

tacasina je offline (nepripojený) tacasina

Anja111 Pozri príspevok
Prepočítalo všetko. Skús si urobiť prevod na euro a potom si skontroluj potrebné údaje.
Vďaka....
0 0
katka50 katka50

katka50 je offline (nepripojený) katka50

Anja111 Pozri príspevok
Po prechode na euro dáš vo firme vypočítať dovolenkové priemery. Program vypočíta v Sk a oznámi aj prepočet na euro. Pri vyplácaní náhrad za čerpanú dovolenku, pracuje už len s priemerom v eurách.
Áno, ale vypočítalo mi časť priemerov v SK a časť v eure. A ak som Ti dobre rozumela, v eurách prepočíta až pri spracovaní miezd. A ja potrebujem dať priemery na strediská pred spracovaním, aby vedeli pripraviť podklady k uzávierke.
0 0
Anja111 Anja111

Anja111 je offline (nepripojený) Anja111

Skúšala som to. A zoznam skutočne vytlačí iba v Sk.
Spýtaj sa ešte v MRP...
0 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

Dievčatá, škoda túto tému zaplniť príspevkami, keď je určená na súhrn už zodpovedaných otázok(tém).
0 0
Načítať ďalšie