Zavrieť

Porady

Etikety na zaváraniny

Peggynka Peggynka

Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

mám svoj svet
Vytvorte si samy pekné etikety na zaváraniny,na koreniny,na nádoby,kde uskladňujete potraviny,drobnosti na šitie atď.V ponuke farieb (kliknutím na▼) sa vám otvorí celá škála farieb. Príjemnú zábavu:
http://casprezeny.azet.sk/etikety-na-zavaranie
Peggynka Peggynka

Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

mám svoj svet
Pochváliť
Dostať a výšku etikety si tam našteluješ:
http://www.naplne-do-tlaciarni.sk/96...-print-etikety
Ja som si robila na nádobky na múku,cukor,soľ...
Naposledy upravil Peggynka : 19.07.14 at 14:17
1 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
Pochváliť
Peggynka
Dostať a výšku etikety si tam našteluješ:
http://www.naplne-do-tlaciarni.sk/96...-print-etikety
Ja som si robila na nádobky na múku,cukor,soľ...
Ďakujem, určite to vyskúšam....je to pekňučké.....:-) Teda už hotové, spravené....
1 0
Peggynka Peggynka

Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

mám svoj svet
Pochváliť
lujza.j
ja mám doma A4 samolepky-hárky, ale delené....už dlho uvažujem , že v robote v tlačiarni sa spýtam...či to vojde do mašiny...ale asi sa to dá nastaviť...teda hrúbka papiera...
Ja som nič nenastavovala a išlo (ani neviem,že sa to dá,hehe...blondyna)
1 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

Pochváliť
lujza.j
ja mám doma A4 samolepky-hárky, ale delené....už dlho uvažujem , že v robote v tlačiarni sa spýtam...či to vojde do mašiny...ale asi sa to dá nastaviť...teda hrúbka papiera...
ja na tie samolepky tlačím v bežnej tlačiarni štítky na balíky, ide to v pohode, nevadí tomu nič, Tiež som sa najskôr bála, ale za tie roky, čo to robím sa nič nestalo. Tlačím na laserovej konice.
1 0
Peggynka Peggynka

Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

mám svoj svet
Pochváliť
kopretinka
jej,to je super,ja si z toho spravím etikety na mydlá
Aj natlačiť na farebný papier a do toho zabaliť mydielko,hmm...Treba nad tým pomaturovať,rozmerať,kde umiestniť,veľkosť nastaviť...
1 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

Pochváliť
Peggynka
kopretinka
jej,to je super,ja si z toho spravím etikety na mydlá
Aj natlačiť na farebný papier a do toho zabaliť mydielko,hmm...Treba nad tým pomaturovať,rozmerať,kde umiestniť,veľkosť nastaviť...
tie etikety na tej predlohe sa nedajú posúvať........len nacápať jedna vedľa druhej.....
1 0
Peggynka Peggynka

Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

mám svoj svet
Pochváliť
lujza.j
Peggynka
lujza.j
ja mám doma A4 samolepky-hárky, ale delené....už dlho uvažujem , že v robote v tlačiarni sa spýtam...či to vojde do mašiny...ale asi sa to dá nastaviť...teda hrúbka papiera...
Ja som nič nenastavovala a išlo (ani neviem,že sa to dá,hehe...blondyna)
ja mám tlačiareň niekde prásknutú na skodiskovom balkoniku...ja len v robote...tam sú mega profi stroje...tak uvidím...ale doma pod barákom je firma a tá oblepuje vózy nálepkami....a mojho decka bio...robí vo firme kde sa robia etikety....som jej minule hovorila, že či nerobia také kde sa dopíše len niečo...že nejaký pekný motív a ja tam už niečo dopíšem...a ten tlko, že áno robia pre Marianum, kde sa už len meno dopíše...
Hlavne,že je veselo...Marianum,hehe...
1 0
vlado 33 vlado 33

vlado 33 je offline (nepripojený) vlado 33

Pochváliť
kopretinka
no,ešte musím vymyslieť,že ako to vlastne vytlačím,ja nemám tlačiareň,potrebujem to uložiť na kľúč.....a to sa nedá....
Nahádžeš všetky etikety do poľa A4, pod ním tlačidlo uložiť. Uloží v jpg, uložíš na kľúč, vytlačíš ako obrázok A4.
Naposledy upravil vlado 33 : 21.07.14 at 12:28
1 0
Peggynka Peggynka

Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

mám svoj svet
Pochváliť
Už robím štítky na krabice s topánkami-každému inú farbu,dyg,poriadok bude,hehe...
1 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
Pochváliť
Pegg výborný nápad, len či dostať pre tlač ten dvojpapier, čo sa odlepí vrchná, či spodná časť a on sa prilepí na pohár....?
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

Pochváliť
ja som si už stránku pleskla medzi výber
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

Pochváliť
jej,to je super,ja si z toho spravím etikety na mydlá
0 0
Peggynka Peggynka

Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

mám svoj svet
Pochváliť
Tak som sa včera bavkala;zdá sa,že na etikety je tretí stĺpec posunutý doľava,ale vyriešim to kúpou hárku,ktorý nemá delenie (je to jedna nálepka na formáte A4 http://www.naplne-do-tlaciarni.sk/sa...00-x-2970.html) a budem strihať.Chcem urobiť mame štítky na malinový lekvár (ten s okienkom,kde sa vloží obrázok) a vystrihnem.Poteší sa,dúfam.
Naposledy upravil Peggynka : 20.07.14 at 08:44
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Pochváliť
ja mám doma A4 samolepky-hárky, ale delené....už dlho uvažujem , že v robote v tlačiarni sa spýtam...či to vojde do mašiny...ale asi sa to dá nastaviť...teda hrúbka papiera...
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Pochváliť
kopretinka
Peggynka
kopretinka
jej,to je super,ja si z toho spravím etikety na mydlá
Aj natlačiť na farebný papier a do toho zabaliť mydielko,hmm...Treba nad tým pomaturovať,rozmerať,kde umiestniť,veľkosť nastaviť...
tie etikety na tej predlohe sa nedajú posúvať........len nacápať jedna vedľa druhej.....
problém je v tom že musíš vytlačiť celú A4 ja kupujem etikety v ševte formát A4 veľkosť sa dá vybrať
0 0
Peggynka Peggynka

Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

mám svoj svet
Pochváliť
pavol54
kopretinka
Peggynka
kopretinka
jej,to je super,ja si z toho spravím etikety na mydlá
Aj natlačiť na farebný papier a do toho zabaliť mydielko,hmm...Treba nad tým pomaturovať,rozmerať,kde umiestniť,veľkosť nastaviť...
tie etikety na tej predlohe sa nedajú posúvať........len nacápať jedna vedľa druhej.....
problém je v tom že musíš vytlačiť celú A4 ja kupujem etikety v ševte formát A4 veľkosť sa dá vybrať
Ja mám rozmer 105x48,je ich tam desať na hárku a práveže mi tretiu zľava vytlačilo okraj na ľavú etiketu(nemdobre).Aj tak to musím strihať napoly,tak preto bude pre mňa lepšie kúpiť nedelený hárok a nastrihať si to.Uvidím.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Pochváliť
Peggynka
lujza.j
ja mám doma A4 samolepky-hárky, ale delené....už dlho uvažujem , že v robote v tlačiarni sa spýtam...či to vojde do mašiny...ale asi sa to dá nastaviť...teda hrúbka papiera...
Ja som nič nenastavovala a išlo (ani neviem,že sa to dá,hehe...blondyna)
ja mám tlačiareň niekde prásknutú na skodiskovom balkoniku...ja len v robote...tam sú mega profi stroje...tak uvidím...ale doma pod barákom je firma a tá oblepuje vózy nálepkami....a mojho decka bio...robí vo firme kde sa robia etikety....som jej minule hovorila, že či nerobia také kde sa dopíše len niečo...že nejaký pekný motív a ja tam už niečo dopíšem...a ten tlko, že áno robia pre Marianum, kde sa už len meno dopíše...
0 0
Nada 2 Nada 2

Nada 2 je offline (nepripojený) Nada 2

Pochváliť
No Peggynka, nemalo to chybu a moje zaváraninky budú ako maľované, ďakujem.
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

Pochváliť
no,ešte musím vymyslieť,že ako to vlastne vytlačím,ja nemám tlačiareň,potrebujem to uložiť na kľúč.....a to sa nedá....
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

Pochváliť
vlado 33
kopretinka
no,ešte musím vymyslieť,že ako to vlastne vytlačím,ja nemám tlačiareň,potrebujem to uložiť na kľúč.....a to sa nedá....
Nahádžeš všetky etikety do poľa A4, pod ním tlačidlo uložiť. Uloží v jpg, uložíš na kľúč, vytlačíš ako obrázok A4.
aha,to som si nevšimla........ja som si to ofotila,a písmo som si dala iné.teraz si dám na A4 všetky druhy,nie len jeden.....
0 0

Porady, ktoré by ťa mohli zaujímať

Prihlás sa a sleduj na hlavnej stránke len Porady, ktoré ťa zaujímajú.

Podobné témy

  1. Príspevkov: 10, Posledný príspevok: 02.11.09
  2. Príspevkov: 2, Posledný príspevok: 19.02.09
  3. Príspevkov: 27, Posledný príspevok: 09.06.08
  4. Príspevkov: 1, Posledný príspevok: 17.10.06
  5. Príspevkov: 2, Posledný príspevok: 15.09.05