Zavrieť

Porady

Fľaky na novo namaľovanej stene, čo s tým?

Existuje niečo, čím odstránime fľaky, ktoré nám vznikli na stene po maľovaní? Už sme dali 4 nátery (čo je tiež asi zlé) a stále to robí pásy. Je to tmavý odtieň. Môžeme to nejakým jemným šmirglom trochu obrúsiť? Ďakujem za rady.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

    mám svoj svet Peggynka
    Keď tam boli pred maľovaním a neumyli ste stenu,tak tam budú vždy;

    Môže sa stať, že pôvodný náter je dostatočné pevný, len je znečistený. Vtedy vezmite saponát alebo mydlovú vodu a umývajte. Nesmú byť na stenách žiadne fľaky. Na týchto miestach by vám nová farba chytila na tmavšie než na ostatnom priestore. Pred ďalšími krokmi musí stena dokonale preschnúť.
    Kukni tu:
    https://www.google.sk/?gws_rd=cr&ei=...ne+po+malovani
    erikaab No, my sme diery a všetko podobné poopravovali ale veru umyť stenu nás nenapadlo. A je tam jeden pás od hora dole, čo je tmavší ako zvyšok farby a ešte som spravila ja chybu, že potom som kraje ešte pretierala štetcom a tam je tiež tá farba silnejšia, než na zvyšku. Myslíš, že teraz sa to dá ešte nejako zachrániť? Trebars, keby to špongiou trochu skúsim porozotierať? Či to urobím ešte horšie? Ďakujem

    Fľaky na novo namaľovanej stene, čo s tým?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.