Zavrieť

Porady

Ako obísť len 12 mes. záruku?

Dobrí deň.
Chcem si do firmy kúpiť multifunkčné zariadenie, ale v tom prípade mi predajcovia dajú len 12 mes. záručnú dobu. Dá sa to urobiť tak, že to kúpim na FO, aby som mal 24 mes. záruku, a potom to za takú istú cenu predám do svojej sro? A v prípade reklamácie to budem reklamovať ako FO, veď predajca nebude vedieť, že to už vlasní firma.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    jslancik je offline (nepripojený) jslancik

    bez servítky jslancik
    ale vytiahne si zo zariadenia históriu, čo sa na tom robí. A zistí, že je to neprimerané domácemu používaniu. Potom si v háji...
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Utajený Diskutujúci To nie je náhodou zásah do súkromia?
    jslancik vtipálek vidí akurát počty strán tej ktorej funkcie, nie obsah strán.
    Utajený Diskutujúci aha, no tak u mňa to nebude vyťažené viac ako domáce použitie. a hlavne nikde nie je definované, koľko strán čoho je "štandard".
      zbaliť
    jslancik ako si správne poznamenala, "dokúpenia".

    Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

    Dáša_
    neviem, kde to budeš kupovať, ale ak budeš platiť v hotovosti a dostaneš pokladničný doklad, tak nemajú ako zistiť, či je zariadenie pužívane doma alebo vo firme. Teda, samozrejme by si pri tom nemal použiť rôzne zákaznícke karty, ktoré sa poznačia na pokladničný doklad.

    avalik je offline (nepripojený) avalik

    avalik
    kup to zariadenie v kamennej prevadzke, uhrada v hotovosti - na doklad z ERP sa nepisu udaje odberatela

    ak kupujes cez velkoobchod alebo eshop tak nespekuluj, ak tam bude nejaka vyrobna vada urcite sa prejavi pocas prvych 12 mesiacov ... a to nejake zabudovane kurvitko sa spusti po 2 rokoch
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Utajený Diskutujúci ale potom keď to pôjde na reklamáciu a dám len blok, oni si aj tak v systéme pozrú kto to kupoval
    avalik a v akom systeme si to pozru? ... ty pri kupe v obchode hlasis pokladnicke svoje osobne udaje?
    Utajený Diskutujúci To som myslel, keď to kúpim v eshope. Tú tlačiareň, kt. som si vybral v kamenných predajniach nemajú.
      zbaliť

    Ako obísť len 12 mes. záruku?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.