Zavrieť

Porady

Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    emma01 je offline (nepripojený) emma01

    emma01
    Určite nájdeš. Sestra sa včera odtiaľ vrátili a tiež boli na blind so štvorročným synom. Ubytko mali 30 m od mora a veľmi pekné. Hovorila, že popri ceste si turistov priamo odchytávajú a ponúkajú ubytovanie.
    8 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    lujza.j Vieš co je pre HR špica sezóny...prelom mesiacov...v auguste tiahnu ilalianci,njiemačke,austrijci....lebo sa zacinaju vo velkom dovolenky....tento viked bude na cestach masaker....
    Peggynka Lui,Taliani chodia do HR na dovolenky? Však majú svoje more,či...? Neviem,v HR som bola len 1x...
    evuš ..áno, i Taliani chodia do HR..je tam predsa krajšie more ako v Taliansku...
    alaya1 jasne, ze chodia, ved to maju za bagatel, ziju si ako krali.
    lujza.j Italiacov v restikach miluju..robia dobre trzby....a more maju svoje skarede...a spinave tak preto chodia do HR...
    bjuty smis ale no...
    niekto si zas myslí, že dovolenka v taliansku= autocamping niekde pri bibione ??
    lebo takúto "nemúdrosť! napísať......
    lujza.j Toto o talianoch hovoria chorvati.....ja do talianska ano..ale iba juh ako sa lame cizma.....
    Peggynka Syn bol na Elbe...a že fajn
      zbaliť

    bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

    bjuty smis
    šancu máš aj vyhrať lotto ....

    ako píšu, tieto 2 týždne je TOP sezona...v taliansku celozávodné dovolenky, najviac nemcov, rakušanov.....
    ubytovanie najdeš, ale nečakaj 50 m od od pláže.....aj ceny sú teraz najvyššie...
    a ak chcete ísť autom, len nie v sobotu....razom môžeš mať z 10-12 hodín 20 hod. cestu......
    pozrite si v sobotu večer správy...100% bude opäť príspevok o kolónach a upchatých dialnicách v rakúsku, chorvátsku....

    p.s. k tým taliánským plážam....boli ste niekedy na elbe ? sicílii ? sardínii ?
    pri ríme - tuším ostica sa to volalo ??

    taliánsko nie sú len bibione a rimini. bungalovy a neupravené pláže pre východoeuropanov....
    alaya1 TOP je Toskansko.

    vie mi niekto povedať či v Tučepoch mám šancu nájsť ubytovanie na blind ?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.